Komponenty

DODANO: Poniedziałek, 25 lipca 2016 | WYDANIE: VII/2016

Jeden uchwyt, wiele możliwości…

  • Uchwyt Twix można dopasować do charakteru wnętrza. Fot. Nomet

    Uchwyt Twix można dopasować do charakteru wnętrza. Fot. Nomet

  • Umiejętnie dobrany uchwyt stanowi o efekcie końcowym aranżacji. Fot. Nomet

    Umiejętnie dobrany uchwyt stanowi o efekcie końcowym aranżacji. Fot. Nomet

  • Kontrastowe zestawienia elementów uchwytu stanowią o jego atrakcyjności wizualnej. Fot. Nomet

    Kontrastowe zestawienia elementów uchwytu stanowią o jego atrakcyjności wizualnej. Fot. Nomet

Dowolne łączenie kolorów poszczególnych części i tworzenie własnych unikalnych kompozycji świadczy o wyjątkowości nowego produktu firmy Nomet.

Twix to klasyczny uchwyt dwuczęściowy o prostej formie, stanowiący połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Zaprojektowany został z myślą o miłośnikach eleganckiego minimalizmu.

Jego najważniejszą cechą jest uniwersalność wyrażona poprzez możliwość dowolnego łączenia kolorów poszczególnych części uchwytu. Dzięki umiejętnie dopasowanym kombinacjom można go idealnie dopasować do konkretnego wnętrza. Kontrastowe zestawienia elementów uchwytu, jak: czerń z bielą, czerń z chromem czy czerń z miedzią pozwalają osiągnąć niepowtarzalny efekt w nowoczesnej zabudowie kuchni. Z kolei połączenie chromu błyszczącego z delikatnym, białym rantem sprawdzi się doskonale w meblach łazienkowych.

Na uwagę zasługuje również kształt i forma: ergonomiczna, masywna i komfortowa w dotyku część chwytowa to idealne rozwiązanie dla osób ceniących solidność i wysokie walory użytkowe.

Uchwyt Twix dostępny jest w rozstawach 160 i 320 mm.

Autor: gac