AvanTech You w kuchni celebrytów!

AvanTech You w kuchni celebrytów!

W świetle reflektorów hiszpańskiego programu telewizyjnego “Big Brother VIP 8”, nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie nabierają niezwykłego blasku. Kiedy kuchnia, pełna innowacyjnych pomysłów od MueblesVeri, pojawiła się na scenie, to nie tylko uczestnicy show, ale także system szuflad Hettich AvanTech You stał się głównym bohaterem.

To nie jest zwykła kuchnia – to prawdziwe arcydzieło, w którym AvanTech You od Hettich staje się nie tylko funkcjonalnym elementem, ale również artystycznym dziełem. Kolorowa paleta, precyzyjnie połączona z designem szuflad, tworzy niepowtarzalną atmosferę, która przyciąga uwagę wszystkich obecnych.

Nadzwyczajność tego wnętrza to jednak nie tylko estetyka, ale także gra świateł. Dzięki jednorodnemu światłu LED, każde otwarcie szuflady staje się momentem magicznym, rzucającym niepowtarzalne światło na kulisy życia uczestników. AvanTech You nie tylko przechowuje, ale również inspiruje, zdobywając serca widzów i uczestników “Big Brother VIP 8”.

Fot. MueblesVeri
Fot. MueblesVeri
Fot. MueblesVeri

Ta kuchnia, oparta na szufladach Hettich, staje się miejscem, gdzie funkcjonalność spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc harmonię między stylem a codziennym życiem. W świecie showbiznesu i emocji “Big Brother VIP 8”, AvanTech You z Hettich to nie tylko mebel – to gwiazda, której blask przyciąga uwagę i dodaje niepowtarzalnego uroku każdemu odcinkowi.

Fot. MueblesVeri
Fot. MueblesVeri
Fot. MueblesVeri
Dlaczego AvanTech You?  

Wyjątkowa trwałość: System AvanTech You charakteryzuje się długą żywotnością, gwarantując niezawodność na lata.  

Precyzyjny ruch: Szuflady zapewniają płynne, zgrabne otwieranie i zamykanie, co sprawia, że korzystanie z systemu jest łatwe i komfortowe.  

Perfekcyjny efekt wizualny: Estetyczny design szuflad oraz ukryty mechanizm regulacji tworzą efektowny i schludny wygląd.
 
Swoboda projektowania: Różnorodność dostępnych materiałów i możliwość zmiany designu pozwalają na tworzenie mebli zgodnych z indywidualnym stylem i potrzebami.  

Uniwersalność zastosowania: AvanTech You sprawdzi się zarówno przy zamawianiu nowych mebli, jak i przy wymianie istniejących szuflad, zapewniając wszechstronne zastosowanie.  

Możliwość personalizacji: Dzięki różnorodności opcji, użytkownicy mogą dostosować szuflady do konkretnych pomieszczeń, podkreślając ich unikalny charakter.  

Łatwa wymiana boków szuflady: System umożliwia wielokrotną wymianę boków szuflady, co daje możliwość dostosowywania mebli do zmieniających się preferencji.  

Opcja podświetlenia LED: Dodatkowy element designu, który pozwala na tworzenie atrakcyjnych efektów wizualnych, nadając pomieszczeniom wyjątkowego charakteru.  

Nowoczesne wzornictwo: System AvanTech You jest odpowiedzią na współczesne wymagania wzornictwa, łącząc funkcjonalność z nowatorskim designem.  

Ukryty mechanizm regulacji: Estetyczne smukłe linie szuflad pozwalają na swobodne projektowanie, a ukryty mechanizm regulacji nie wpływa negatywnie na ich wygląd.

Zdjęcia: www.mueblesveri.com

~artykuł promocyjny