Kiedy jakość staje się odczuwalna

Kiedy jakość staje się odczuwalna

ArciTech to system szuflad dwuściennych, który wyznacza standardy, a dzięki koncepcji platformy produktowej pozwala na dostosowanie do indywidualnych życzeń i potrzeb klientów.

Dzięki nowoczesnym systemom organizacji wewnętrznej każdą szufladę można skonfigurować według własnych potrzeb i dopasować do przechowywanej zawartości. Atutem jest ich elastyczność, a z chwilą zmiany zawartości szuflady nie trzeba inwestować w nowy organizer. Wystarczy bowiem przesunąć bądź zmienić położenie poszczególnych elementów wkładu porządkującego i na nowo pogrupować przechowywane przedmioty.

Organizery można dopasować do szuflad o różnej szerokości i wysokości, co pozwala ergonomicznie zaplanować całą ich powierzchnię i maksymalnie ją wykorzystać.
Fot. Hettich

Dzięki pełnemu wysuwowi, dużej wytrzymałości na obciążenia, lekkiej pracy i delikatnemu domykowi szuflady stały się najbardziej komfortowym sposobem przechowywania. Znacznie rozszerzyło to zakres produktów i przedmiotów, które w nich się chowa, a tym samym zwiększyły się oczekiwania wobec systemów organizacji wewnętrznej.

Estetyczne systemy przegródek, wykonane z drewna lub wytrzymałych tworzyw, nie tylko zapanują nad chaosem wewnątrz szuflady, ale podkreślą piękny design mebli. 
Fot. Hettich

Możliwość personalizacji, wytrzymałość na duże obciążenia oraz doskonałe dostosowanie produktu do procesów produkcyjnych to cechy charakterystyczne systemu szuflad ArciTech. Bazując tylko na jednej oskrzyni można tworzyć łatwo i efektywnie szuflady o różnorodnym designie i funkcjach. Dokładnie takie, jakie możemy sobie wyobrazić.

~artykuł promocyjny