Kuchnia na świeżym powietrzu

Kuchnia na świeżym powietrzu

Współczesna architektura wnętrz zaciera granice między tym, co wewnątrz a na zewnątrz, otwierając dom na przyrodę. Letnie kuchnie urządzone w ogrodzie lub na tarasie stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nim możemy spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, ciesząc się krótkim w naszym klimacie sezonem.

Rozwiązania kuchenne na zewnątrz oferuje Sub-Zero/Wolf, kultowa amerykańska marka AGD. Wśród zaawansowanych technologicznie i wyróżniających się klasycznym stylem produktów znajdziemy zewnętrzne grille wolnostojące i wbudowane, chłodziarki do zabudowy, szuflady grzewcze oraz szafki na produkty i akcesoria. Dzięki nim dzielenie się posiłkiem we własnym ogrodzie czy na tarasie z rodziną i przyjaciółmi stanie się jedną z największych przyjemności w roku.

Grillowanie w najlepszym amerykańskim stylu

Jak przystało na amerykańską markę, Sub-Zero/Wolf oferuje urządzenia gwarantujące doskonały efekt i przyjemność z grillowania. Wolnostojące grille zewnętrzne łączą imponującą wydajność z wyjątkową łatwością użytkowania. Dostępne są w szerokościach 76 cm, 91 cm, 107 cm i 137 cm. Aby zwiększyć możliwości gotowania na świeżym powietrzu, możemy dodać do nich palnik boczny, który umożliwia przygotowanie przystawek lub ciepłych sosów bez konieczności wchodzenia do środka.

To jednak dopiero przedsmak kulinarnej przygody na świeżym powietrzu. Dzięki wbudowywanym grillom zewnętrznym osiągniemy pyszne rezultaty w gotowaniu, grillowaniu, a nawet wędzeniu. Outdoor Grill zapewnia mistrzowską kontrolę podczas przygotowywania posiłków w ogrodzie. Wykorzystując zarówno bezpośrednie, jak i promieniujące ciepło, pozwala osiągnąć odpowiedni zakres temperatur i równomiernie je rozprowadzić, co jest kluczem do idealnego grillowania. Zamknięta komora do wędzenia pomaga wzmocnić dymny smak grillowanych potraw. To jednak nie wszystko. Możemy do niego dodać moduł palnika bocznego bądź płytę teppanyaki do grillowania delikatniejszych produktów, której gładka powierzchnia zapewnia najlepsze rezultaty przy przyrządzaniu warzyw, ryb czy owoców morza. Jest ona dostępna w modelach o szerokości 76 cm, 91 cm, 107 cm i 137 cm.

Doskonałym uzupełnieniem ogrodowej strefy przygotowywania posiłków będzie szuflada grzewcza, która pozwala nie tylko przechować idealnie ciepłe dania dla spóźnialskich, ale też podgrzać ręczniki, gdy mamy w pobliżu basen. Modele wewnętrzne i zewnętrzne zapewniają wygodę wszędzie tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Zewnętrzne chłodziarki

Wygodny dostęp do świeżej żywności, zimnych napojów i innych potrzebnych produktów zapewni szufladowa chłodziarka z linii Outdoor. Dzięki niej nie ma potrzeby ciągłego chodzenia do kuchni, co jest szczególnie ważne i praktyczne podczas garden party czy zabaw z dziećmi w ogrodzie. Szuflady o szerokości 61 cm można wyposażyć w odporne na warunki atmosferyczne panele zewnętrzne z zamkiem lub bez, które doskonale wpiszą się w każdą aranżację.

Amerykańska marka myśli kompleksowo o zewnętrznej kuchni, dlatego jako uzupełnienie AGD proponuje szafki ze stali szlachetnej, które są odporne na warunki atmosferyczne. Można w nich przechowywać od akcesoriów do grillowania po ręczniki papierowe, sortowniki na śmieci i surowce wtórne. Zaaranżowana w ten sposób zewnętrzna kuchnia staje się w pełni funkcjonalnym miejscem przygotowywania posiłków.

Propozycje amerykańskiej marki zaprojektowane zostały tak, by spełnić marzenia o perfekcyjnym gotowaniu pod gołym niebem. www.subzerowolf.pl

~materiały prasowe