4 Design Days w nowym terminie

4 Design Days w nowym terminie

Uwzględniając specyfikę wydarzenia i aktualną sytuację epidemiczną w kraju, w porozumieniu z partnerami, podjęto decyzję o zmianie dotychczasowej daty wydarzenia. 6. edycja 4 Design Days odbędzie się w nowym terminie – w dniach 27-30 stycznia 2022 r., a już 13 maja 2021 r. będzie można spotkać się podczas 4 Design Days Online.

– Jeszcze w styczniu br., podczas 4 Design Days Pre-Opening Online, zakładaliśmy, że spotkamy się w maju w Katowicach, stacjonarnie i online. Dziś już wiemy, że musimy zmienić plany – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, współautorka programu 4 Design Days

Z początkiem przyszłego roku chcemy zorganizować 4 Design Days 
w pełnym wydaniu, i tak jak w poprzednich latach, zaplanowaliśmy dwa dni dla przedstawicieli branży oraz dwa dni otwarte – dodajeRobert Posytek, współautor programu 4 Design Days

W styczniu br., ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce, 4 Design Days po raz pierwszy przybrało formułę online, która poprzedzić miała spotkanie hybrydowe w maju br. Dwudniowa dyskusja w ramach styczniowego 4 Design Days Pre-Opening Online zrealizowana została w całości w wirtualnym studiu, które i tym razem pozwoli na spotkanie w gronie znakomitych architektów, projektantów, największych inwestorów działających na rynku nieruchomości oraz producentów i dostawców wyposażenia do wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych.

Tematem przewodnim majowych debat będzie nieśmiertelny Bauhaus w nowej roli, a pełna agenda wydarzenia będzie dostępna już wkrótce na stronie: www.4dd.pl.

~kafal