Dlaczego warto wybrać RAUVISIO noir?

Dlaczego warto wybrać RAUVISIO noir?

Mat to nowy połysk. Jego zastosowanie na frontach mebli dodaje ponadczasowej elegancji modnym przestrzeniom mieszkalnym. Nowa kolekcja REHAU pojawia się pod hasłem „Poczuj dotyk piękna”, ponieważ piękno to nie tylko optyka powierzchni, ale i aksamitne, przyjemne w dotyku wykończenie.

RAUVISIO noir to materiał o supermatowej powierzchni, podkreślający aktualne trendy we wzornictwie meblowym i aranżacji wnętrz. Niewielkie odbicie światła, także przy nieznacznym kącie padania, gwarantuje niezwykłą optykę matu, a kolory wahają się od rześkiej bieli, przez głęboki granat, stonowaną zieleń, do głębokiej czerni. Dzięki powłoce chroniącej przed odciskami palców i przyjemnej w dotyku użytkowanie jest wygodne i nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Pod względem jakości nowe powierzchnie meblowe spełniają również najwyższe standardy: są odporne na ciepło, wilgoć, zarysowania i uderzenia, a sam materiał nie sprzyja rozwojowi bakterii.

Fot. Rehau

RAUVISIO noir łączy elegancję z najwyższą jakością, odzwierciedlając różne oblicza współczesnej estetyki. Jedwabiście matowe powierzchnie tworzą równowagę między wzornictwem a praktycznymi aspektami użytkowania.

Łatwość czyszczenia, właściwości antybakteryjne i niewielkie odbicie światła, również przy nieznacznym kącie padania, to ważne aspekty w użytkowaniu. Istotna jest także powierzchnia, która jest niezwykle przyjemna w dotyku, na której nie odciskają się palce. Materiał RAUVISIO noir charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania i drobne zadrapania, odporny jest również na wysoką temperaturę i wilgoć. Jest wytrzymały na uderzenia, a jego obróbka możliwa jest przy użyciu standardowych narzędzi.

Fot. Rehau

Głębia matu występuje w 12 nowych kolorach – połączenie nowoczesnej stylistyki i praktycznych rozwiązań to propozycja, której oczekuje rynek. Od lipca RAUVISIO noir jest już dostępny w SAS w postaci: laminatów HPL, płyt prasowanych (na dowolnym nośniku z oferty SAS) oraz frontów meblowych.

Więcej informacji uzyskać można na stronie:

www.sassc.com.pl oraz www.rehau.pl/noblematt .

~artykuł promocyjny