Dom marek Flokk powiększa swoją ofertę

<strong>Dom marek Flokk powiększa swoją ofertę</strong>

Do portfolio norweskiej firmy Flokk dołączyła niedawno nowa marka Connection z Wielkiej Brytanii. 14 marca w warszawskim showroomie Flokk odbędzie się spotkanie inaugurujące pojawienie się nowej marki w Polsce.

Firma Flokk bazuje na doświadczeniu należących do niej marek, z których każda ma unikatową tożsamość. Marka HÅG projektuje krzesła, które pomagają użytkownikowi zachować zdrowie, aktywność i czujność, umożliwiając bez wysiłkowy ruch całego ciała podczas siedzenia i pracy. Rezultatem jest większa swoboda, większy komfort i lepsza produktywność. Krzesła marki RH zaprojektowane są dla lepszej efektywności pracy, z kolei Giroflex to marka z 150-letnim doświadczeniem i szwajcarską jakością, dopasowana do potrzeb ludzkiej anatomii. Marka Offecct to skandynawska firma projektująca unikatowe meble, które tworzą inspirujące miejsca spotkań w domu, biurze i przestrzeni publicznej. Od 4 lat do Flokk należy również dobrze znana polskim klientom marka Profim, a od niedawno pod dachem Flokk znalazła się brytyjska marka Connection.

Connection do portfolio marek Flokk dołączyło pod koniec ubiegłego roku i tym samym wchodzi na rynek polski. Dewiza marki brzmi: „space that works” („przestrzeń, która pracuje”). W duchu tego hasła powstają meble do przestrzeni typu collaboration spaces, ułatwiające współpracę między członkami zespołu czy też interdyscyplinarnie między zespołami. Przestrzeń biurowa jest tu kluczowym zasobem. Sposób jej definiowania wpływa na fizyczne i emocjonalne nastawienie, tworzy kulturę organizacji i oddziałuje na produktywność osób w niej przebywających.

Fot. Flokk

Meble Connection, wspierają każdy rodzaj pracy – zarówno w skomplikowanych i współzależnych przestrzeniach biurowych i coworkingowych poprzez duże projekty edukacyjne czy mniejsze biura. Dobre zrozumienie potrzeb nowoczesnych środowisk komercyjnych, edukacyjnych i sektora publicznego pozwala Connection dostosować ofertę do zmieniających się praktyk pracy. Współpraca, skupienie, spotkania i życie towarzyskie w biurze – te cztery filary, które obecnie interpretują sposób, w jaki ludzie pracują, ale też stanowią fundament portfolio Connection.

Fot. Flokk

Kompaktowe mini biura z kolekcji Rooms od Connection są wręcz idealnym odzwierciedleniem tych czterech aspektów. Różnorodne formy i kształty parawanów, ścianek działowych nie tylko wydzielają, ale także wygłuszają otwarte przestrzenie biur, a do tego można je łatwo konfigurować. Można powiedzieć, że jest to niemalże mała architektura biurowa, rozwiązanie innowacyjne na rynku polskim, które doskonale uzupełnia ofertę krzeseł i foteli biurowych pozostałych marek Flokk.

Poza kolekcją Rooms ułatwiającą tworzenie formalnych i mniej formalnych miejsc spotkań, bestsellerami w portfolio Connection są między innymi: designerskie, okrągłe stanowiska do pracy Kuppel, czy modułowe platformy audytoryjne.

Fot. Flokk

Wszystkich zainteresowanych ofertą marki Connection, poszukujących rozwiązań efektywnej i produktywnej przestrzeni do pracy zapraszamy już w marcu tego roku do warszawskiego showroomu Flokk, który mieści się przy ulicy Konstruktorskiej 12a w Warszawie. 14 marca we wtorek w godzinach 14.15 – 18.30 odbędzie się tam spotkanie inaugurujące pojawienie się marki w Polsce. Podczas dni z marką Connection będzie okazja porozmawiania z Elizabeth Bene jej przedstawicielką oraz z Joanną Jurgą innowatorką i wykładowczynią o: biurach przyszłości, czym jest design synestetyczny i spekulatywny, meblach do tzw. collaborative spaces.

~gac