Hettich znów rusza w trasę po Polsce!

Hettich znów rusza w trasę po Polsce!

„Hettich on Tour” to projekt, który w ciągu minionych dwóch lat stał się synonimem niezwykle bliskiej współpracy Hettich z klientami. Po zimowo-wiosennej przerwie, dokładnie 10.08.2022 roku w Elblągu rozpoczyna się jego kolejna polska edycja. Nowe auto, z nowymi ekspozycjami ruszy w podróż po Polsce. W planach są wizyty w trzydziestu hurtowniach z całego kraju.

W tym roku „Hettich on Tour” wystartował w Niemczech oraz w Belgii, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Następnie spotkania przeniosły się do Irlandii i Skandynawii. Latem auta przeniosły się nad Bałtyk i ruszają w trasę do polskich klientów rozsianych po całym kraju. Tegoroczny rajd po Europie zakończy się jesienną wizytą na Węgrzech, w Rumunii, we Włoszech i ponownie w Niemczech.

Szkolenie produktowe dla wszystkich

Pomysł mobilnej ekspozycji sprawdził się od roku 2020 wielokrotnie. Zamiast jednej dużej ciężarówki postawiono na mniejsze i bardziej mobilne auta, które mogą być prowadzone przez pracowników Hettich. Dzięki temu uda się zaplanować wyprawę po Europie dla wszystkich klientów bardziej efektywnie i elastycznie. Korzyści dla partnerów są najważniejsze. Hettich dociera z produktami bezpośrednio do wszystkich klientów: od uczniów, uczących się zawodu, po wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień pracują z systemami do mebli. Zespoły Hettich służą radą i odpowiedzą na wszystkie pytania gości.

„Hettich on Tour” w 2022 roku odwiedzi wiele krajów w Europie i trafi ze swoimi produktami bezpośrednio do hurtowni oraz firm przemysłowych. Fot. Hettich

A co dokładnie w tym roku czeka gości?

Spotkania całkiem na luzie. Przy kawie, pączkach, a nawet przy grillu. Z konkursami i nagrodami! Razem z Hettich po Polsce jeździć będzie między innymi firma Lignumsoft wraz z programem Corpus. Będzie to idealna okazja do przetestowania i przeszkolenia się z obsługi biblioteki materiałowej w programie Corpus, która dla użytkowników w całości dostępna będzie już jesienią. Czeka na Państwa wiele atrakcji i wyjątkowych promocji produktowych, obowiązujących wyłącznie w dniu eventu. Goście będą mogli wziąć udział w pokazach montażu szuflad oraz sami spróbować ich montażu. Spotkają z fachowcami i praktykami, którzy przekażą solidną dawkę wiedzy na temat okuć meblowych i nie tylko. W konkursach do zdobycia będą fantastyczne narzędzia, w tym wkrętarka Metabo. W promocji produktowej AvanTech YOU w dniu eventu oferujemy możliwość zakupu zestawu szablonów ułatwiających montaż szuflad AvanTech YOU w specjalnej cenie 99 zł*. Zaś Lignumsoft przekaże nowym klientom voucher na 5 dodatkowych godzin wsparcia technicznego!

Na pokładzie nowe produkty i nowe pomysły

Rok 2022 stoi pod znakiem nowej ekspozycji: zaprezentowane zostanie  oświetlenie LED do systemu szuflad AvanTech YOU, systemy drzwi przesuwnych TopLine L i SlideLine M, systemy drzwi przesuwno-składanych WingLine L oraz nową generację prowadnic Actro 5D. W ramach spotkań goście będą także mieli możliwość wypróbowania na żywo jak działa, wielokrotnie już przetestowany, zawias meblowy Sensys. Zawias ten w kolorze czerni obsydianu idealnie pasuje do nowego produktu w naszym portfolio: aluminiowego systemu ramek Cadro. Oba produkty otwierają nowe możliwości w zakresie projektowania mebli. Ostatnim produktem na pokładzie jest Veosys – wytrzymały, odporny na działanie warunków atmosferycznych, wykonany ze stali szlachetnej zawias, idealnie nadający się do zastosowań zewnętrznych i do zabudów na statkach. Podczas przerwy zimowej mobilne ekspozycje Hettich nie tylko zyskały nowy design zewnętrzny ale wizualnie zmieniła się także sama ekspozycja. Dzięki przebudowie wnętrza auta możemy zaprezentować równocześnie aż sześć systemów. Wnętrze aut w 2022 roku zaaranżowane zostało w niemalże domowym stylu, trochę jak mini stoisko targowe. Dodatkowo na dużym ekranie telewizora będzie można obejrzeć i wysłuchać dodatkowych materiałów, dotyczących ekspozycji.

Mapa 30 lokalizacji w całej Polsce. Start już 10.08! Fot. Hettich

Ekologia przede wszystkim

W czasie rajdu firma Hettich nie zapomni o środowisku i zrównoważonym rozwoju. Auta na postojach u klientów nie wymagają praktycznie podłączenia do sieci elektrycznej. Oszczędza się w ten sposób zasoby. Instalacja fotowoltaiczna na dachu aut sprawia, że pojazdy są samowystarczalne. Niestety nie uda się przeprowadzić projektu w całości korzystając z samochodu elektrycznego. Jednak przy planowaniu tras świadomie zwrócono uwagę na to, aby samochód był wykorzystywany bardzo efektywnie. Oznacza to: możliwie niewielki przebieg i równocześnie możliwie dużo spotkań z klientami.

Najważniejsze to być dobrze poinformowanym

Także komunikacja, dotycząca „Hettich on Tour” ulegnie w 2022 roku zmianie. Przygotowano specjalny landingpage, który będzie na bieżąco aktualizowany o terminy, punkty spotkań i informacje, dotyczące projektu. Poza tym na stronie będzie można także poczytać o prezentowanych na mobilnej ekspozycji produktach. Dzięki temu projektowi zainteresowani klienci i partnerzy będą mogli bliżej je poznać oraz zdobyć solidną dawkę wiedzy na temat ich obróbki i montażu. Ponad to nasi pracownicy aż do jesieni będą relacjonować przebieg trasy po Europie na kanałach social media.

Dokładne informacje o trasie „Hettich on Tour” znaleźć można: www.hettich.com/hettichontour

O Hettich

Firma Hettich została założona w 1888 roku i jest obecnie jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie. Każdego dnia ponad 6.600 pracowników w 80 krajach staje przed wspólnym wyzwaniem tworzenia inteligentnej techniki do mebli. Fascynują nią ludzi na całym świecie i są cenionym partnerem przemysłu meblowego, hurtowni akcesoriów meblowych oraz producentów mebli. Marka Hettich to synonim kluczowych wartości, którymi są: jakość, innowacyjność, niezawodność oraz bliskość klienta. Pomimo swojej wielkości i globalnego zasięgu, Hettich pozostaje firmą rodzinną. Niezależnie od inwestorów buduje przyszłość przedsiębiorstwa uwzględniając przy tym czynnik ludzki i zrównoważony rozwój.

~artykuł promocyjny