Każda epoka wymaga innej formy

Każda epoka wymaga innej formy

Tak jak globalne pandemie XIX i początku XX wieku dały początek współczesnej architekturze, tak koronawirus zrewolucjonizował dotychczasowe myślenie o przestrzeniach do mieszkania, pracy i spędzania czasu wolnego. Epidemia odciska piętno także na wydarzeniach takich jak 4 Design Days. Kiedy cały świat mierzy się z koronawirusem i ograniczeniami społecznymi, w trosce o bezpieczną przyszłość i komfort podejmowania decyzji biznesowych, organizatorzy wyznaczyli nową datę.

VI odsłona święta architektury, designu i nieruchomości w tradycyjnym wydaniu, ze względu na pandemię, odbędzie się w nowym terminie: 13 – 16 maja 2021 r. Mimo tego tematów do dyskusji jest mnóstwo, a wyzwań do pokonania dla architektów, projektantów i inwestorów jeszcze więcej. Dlatego w dniach: 28 – 29 stycznia 2021 r. 4 Design Days 2021 zaprasza na Pre-Opening Online.

W gronie znakomitych architektów, projektantów, największych inwestorów działających na rynku nieruchomości oraz producentów i dostawców wyposażenia do wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych będą poszukiwane odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące architektury, designu i nieruchomości.

Szerokie dotarcie zapewni transmisja i retransmisja debat. Wydarzeniu towarzyszyć będzie szeroka kampania promująca partnerów spotkania, realizowana w mediach Grupy PTWP oraz social mediach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii zapewniających otwarty dostęp do wydarzenia i treści.

Zapraszamy do rejestracji:

https://www.4dd.pl/2021/pl/rejestracja,468.html

~kafal