Kompleksowa dostawa mebli do Niemiec

Kompleksowa dostawa mebli do Niemiec

„Przesyłki niestandardowe to dla nas standard” – to hasło przewodnie firmy Ambro Express, która zachęca do skorzystania ze swoich usług i potwierdza, że w sposób profesjonalny zajmuje się transportem nawet największych gabarytów, takich jak meble.

Eksport polskich mebli za granicę z roku na rok nabiera coraz większego tempa. Nie od dziś wiadomo, że jednym z najbardziej chłonnych rynków dla branży meblarskiej jest rynek niemiecki. Ogromna baza klientów oraz wiele dostępnych kanałów sprzedaży to tylko niewielka część z zalet eksportu w tym kierunku. Polscy producenci mebli coraz chętniej rozpoczynają działania związane z bezpośrednią sprzedażą skierowaną do klienta niemieckiego. Naprzeciw oczekiwaniom sprzedawców wychodzi firma Ambro Express z propozycją usług dostawy do klienta detalicznego.

Ambro Express to polska firma kurierska, specjalizująca się w transporcie przesyłek niestandardowych i gabarytowych. Hasłem „Przesyłki niestandardowe to dla nas standard” zachęca do skorzystania ze swoich usług i potwierdza, że w sposób profesjonalny zajmuje się transportem nawet największych gabarytów, takich jak meble. Duże zainteresowanie usługami oraz rozszerzeniem ich zakresu było podstawą dla firmy do wejścia na rynek niemiecki. Rozumiejąc potrzeby wymagających klientów niemieckich, Ambro Express wprowadziło szereg kompleksowych usług dodatkowych towarzyszących wysyłce zagranicznej. Dzięki wyspecjalizowaniu się w transporcie dla branży meblarskiej, już teraz Ambro może zaproponować wiele usprawnień zarówno dla polskich sprzedawców mebli, jak i dla odbiorcy przesyłki w Niemczech.

Wszystkie dostawy na terenie Niemiec są awizowane oraz realizowane w podwójnej obsadzie, co jest podstawą możliwości wniesienia przesyłki do mieszkania klienta. Ponadto Ambro Express oferuje usługę rozpakowania przesyłki, drobnego montażu, możliwość odbioru starego mebla oraz obsługę zwrotów.

Dostarczanie przesyłek na rynku B2C wiąże się z wieloma wyzwaniami związanymi z koniecznością bieżącego informowania klientów na temat statusów przesyłek. Ambro gwarantuje niemieckojęzyczne biuro obsługi klienta oraz pełne śledzenie przesyłki, dostępne przez przeglądarkę internetową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Grupa Ambro rozwinęła w swojej ofercie również usługę fulfillmentu dla branży meblarskiej. W centrum logistycznym Ambro Logistics Park realizowany jest cały proces obsługi zamówień, od przyjęcia towaru do magazynu, przez magazynowanie, aż po jego wysyłkę. Kompleksowe wsparcie pozwala klientom rozwijać swój biznes i sprzedaż bez zmartwień o kwestie logistyczne.

Ambro Express zapowiada, że to nie koniec ekspansji sieci kurierskiej na rynki zagraniczne. Dowiadujemy się, że prace nad wejściem na rynki Beneluksu oraz Austrii są już zaawansowane i po wakacjach można spodziewać się rozszerzonej oferty.

~artykuł promocyjny