“Majówka z Hettich” – to już jest koniec?

“Majówka z Hettich” – to już jest koniec?

Po trzech intensywnych tygodniach, pełnych uśmiechu i entuzjazmu, tegoroczna “Majówka z Hettich” dobiegła końca! Podczas swojej podróży Hettich odwiedził aż 18 lokalizacji w Polsce, na każdym kroku rozpalając atmosferę pełną słonecznej pogody i pozytywnej energii. Nawet niespodziewane burze nie zniechęciły ich do spotkań z uczestnikami! Na swoich stoiskach przygotowali wiele atrakcji, które zaskoczyły wszystkich.

Prezentacja Szuflady InnoTech Atira w nowej, niezwykle atrakcyjnej cenie była jednym z głównych punktów programu. Klasyczna szuflada InnoTech Atira stała się gwiazdą wydarzenia, zachwycając uczestników swoją funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Szuflada InnoTech Atira już od jakiegoś czasu dostępna jest w wyjątkowej cenie. I – nie ma co ukrywać – to właśnie ta cena była dla wszystkich najbardziej zaskakującą wiadomością na trasie.

Podczas Majówki Hettich zaskoczył systemem KA 5740. To okucie do drzwi kieszeniowych, które jest niezwykle prostym rozwiązaniem, umożliwiającym schowanie drzwi w specjalnie przygotowaną niszę w boku mebla. System ten, jak usłyszeli wielokrotnie podczas spotkań, otwiera nowe możliwości w projektowaniu mebli oraz trudnych przestrzeni. Na Majówce można było przetestować dwie różne wersje realizacji: bez cichego domknięcia oraz z cichym domkiem i mechanizmem “push to open”, który sprawia, że otwieranie drzwi odbywa się za pomocą delikatnego nacisku, a ich zamykanie jest wyjątkowo ciche i płynne. To, co wyróżnia okucie do drzwi kieszeniowych KA 5740, to nie tylko jego funkcjonalność, ale także estetyka i solidność wykonania. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie eleganckich i ergonomicznych rozwiązań meblowych, które doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych wnętrz.

Na każdym spotkaniu odbywały się fascynujące pokazy techniczne, podczas których uczestnicy mogli zobaczyć na żywo, jak szybko i łatwo montuje się szuflady InnoTech Atira. Każdy uczestnik otrzymał także bezpłatny szablon montażowy. Ich spotkania były pełne dynamicznych prezentacji produktowych, które angażowały uczestników. Każdy miał okazję bezpośrednio doświadczyć jakości ich produktów, spróbować swoich sił w skręcaniu szuflady i dowiedzieć się, jak mogą one ułatwić codzienne życie. Najwięcej emocji wzbudzały jednak konkursy. Uczestnicy rywalizowali o fantastyczne nagrody, w tym stoły warsztatowe 7w1 marki Kraft&Dele, których było aż 18, oraz dwa BlueMax Mini 2/6.

W konkursie głównym na najszybsze skręcenie szuflady InnoTech Atira zwyciężyli: Pan Krzysztof Pipa z firmy Usługi Stolarskie Krzysztof Pipa, który w Opolu uzyskał niesamowity czas 25,46 sekundy, zdobywając tytuł Mistrza Polski w skręcaniu szuflady InnoTech Atira na czas. Wicemistrzem Polski został Pan Arkadiusz Łygan z firmy Łygan Design, który podczas eventu w firmie Lambud w Warszawie osiągnął czas 28,53 sekundy.

To już jest koniec, ale pozostają niezapomniane wrażenia. Podczas “Majówki z Hettich” nie brakowało niespodzianek i atrakcji. Było wiele okazji do rozmów przy kawie, a prezentacje firmy Hettich wielokrotnie zaskakiwały i sprawiały, że ze spotkań wracano z poczuciem, że w trasie bywa najlepiej. Czy wrócą za rok? Czas pokaże. Tymczasem zachęcają, aby usiąść wygodnie i obejrzeć film podsumowujący tegoroczną trasę, klikając klikając w link. Zobaczcie, co się działo w trakcie „Majówki z Hettich”.

~artykuł promocyjny