MEBLE POLSKA 2023: bezpłatne bilety dla profesjonalistów

<strong>MEBLE POLSKA 2023: bezpłatne bilety dla profesjonalistów</strong>

W dniach 21-24 lutego 2023 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja targów MEBLE POLSKA – największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Trwa obecnie rejestracja kupców meblowych z Polski i zagranicy, chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu. Do udziału w targach zgłosili się już zwiedzający z 60 krajów.

Dlaczego warto zarejestrować się online już teraz? Wcześniejsza rejestracja przez Internet pozwala nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić pieniądze. Przedstawiciele branży meblarskiej zarejestrowani online przed rozpoczęciem targów otrzymają bezpłatny bilet wstępu. Po tym terminie koszt biletu dla profesjonalistów wynosić będzie 50 złotych.

Tegoroczna edycja targów Meble Polska odbędzie się w dniach 21-24 lutego 2023 roku. Fot. Fotobueno

W ten sposób chcemy skłonić zwiedzających do wcześniejszego planowania pobytu i rozmów na targach, co pozwala organizatorom i wystawcom lepiej przygotować się do tego wydarzenia –  wyjaśnia dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka. Bilet dla profesjonalistów upoważnia do wielokrotnego wstępu na teren targów przez wszystkie dni ich trwania.

Zainteresowanie kupców meblowych udziałem w poznańskich kontraktacjach jest ogromne. Już w pierwszych dniach rejestracji bilety na targi odebrali handlowcy z ponad 30 krajów. Do końca listopada w systemie zarejestrowali się zwiedzający z 60 krajów. Oprócz przedstawicieli grup zakupowych i sieci meblowych z Europy czy Ameryki Północnej swój udział potwierdzili już także zwiedzający z tak egzotycznych rynków jak: Algieria, Arabia Saudyjska, Chiny, Ghana, Indie, Izrael, Liban, Mali, Mauritius, Mongolia, Nigeria, Senegal, Togo czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

To idealna okazja do sprzedaży najnowszych kolekcji na nowy sezon hurtowym kupcom meblowym z całego świata. Fot. Fotobueno

Największa ekspozycja polskich mebli

Targi MEBLE POLSKA to największa na świecie ekspozycja oferty polskiego przemysłu meblarskiego. Przyszłoroczna ekspozycja obejmie pawilony 3, 3A, 4, 5 i 6.

Rejestracja online na Targi MEBLE POLSKA 2023 >>>

Swoją ofertę zaprezentują między innymi czołowi polscy producenci. Obok stałych wystawców pojawi się też sporo firm obecnych w Poznaniu po raz pierwszy. Zakres tematyczny targów obejmie produkty ze wszystkich segmentów cenowych: meble tapicerowane, meble skrzyniowe z płyty meblowej oraz z litego drewna, i materace. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się także z ofertą wystawców zagranicznych z Ukrainy, Turcji, Cypru, Danii, Uzbekistanu, Serbii i Niemiec. Jak co roku Targom MEBLE POLSKA w pawilonie 5A towarzyszyć będą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR.

Wcześniejsza rejestracja przez Internet pozwoli nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić pieniądze. Fot. Fotobueno
 

Targi MEBLE POLSKA są jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli i znajdują się w gronie najważniejszych targów branży meblarskiej na świecie. W ostatniej edycji tego wydarzenia, która odbyła się w maju 2022 roku, wzięło udział ponad 11 tys. osób z 71 krajów. 53 proc. odwiedzających stanowili kupcy mebli z zagranicy. Obok licznej grupy handlowców reprezentujących polskie sklepy handlowe, poznańskie targi odwiedzają przedstawiciele większości dużych europejskich grup zakupowych i sieciowych sklepów meblowych, a także wielu hurtowników mebli i handlowców internetowych z innych kontynentów.

Więcej informacji www.meblepolska.pl.

~artykuł promocyjny