Najnowsze trendy i innowacje branżowe na skalę światową

Najnowsze trendy i innowacje branżowe na skalę światową

Już 19 października rozpocznie się 6. edycja wydarzenia biznesowego dla branży wnętrzarskiej. Prestiżowe przestrzenie, najlepsi designerzy, a także oryginalny koncept wydarzenia stale przyciągają publiczność. W obrębie 4 hal targowych uczestnicy będą mieli okazję poznać oferty ponad 700 wystawców zarówno z Polski, jak i innych krajów.

Biznesowe targi wnętrz zostały podzielone na 6 sektorów – meble, tekstylia, kuchnia, oświetlenie, łazienka, architektura i materiały wykończeniowe. Na uczestników czekają również różnorodne wydarzenia towarzyszące, które inspirują i pozwalają na rozwój wiedzy dotyczącej branży.

Każda edycja przynosi tysiące podpisanych kontraktów i dziesiątki tysięcy zadowolonych odwiedzających. To właśnie Warsaw Home&Contract jest liderem w pozyskiwaniu najbardziej liczących się grup zakupowych w Europie. Kontrakcyjna formuła wydarzenia znacząco ułatwia rozszerzenie łańcucha dostaw, znalezienie odpowiedniego zaopatrzenia i podwykonawców, jak również ekspansje na nowe rynki.

Gwiazdy designu obecni

Biznesowe targi wnętrz odwiedzi międzynarodowa gwiazda designu – Karim Rashid. Do Polski przyjedzie prosto z Nowego Jorku, by podzielić się prelekcją na temat designu. Będzie również do dyspozycji mediów i odwiedzających – weźmie udział w dedykowanym panelu Q&A. Karim Rashid jest jednym z najbardziej wyjątkowych głosów w dzisiejszym designie. Z ponad 4000 projektami w produkcji, ponad 300 nagrodami i pracą dla klientów z ponad 40 krajów, Egipcjanin jest jednym z najbardziej cenionych twórców swojego pokolenia.

Karim Rashid Fot. Materiały prasowe Warsaw Home&Contract

Gościem targów będzie również Nika Zupanc. Projekty Niki Zupanc podbiły serca miłośników aranżacji wnętrz i architektury. Zachwycają oryginalnością, kobiecością i ponadczasowym sznytem. Dlatego właśnie zarówno projektantki, jak i jej prac, nie mogło zabraknąć na największych w Polsce i Europie biznesowych targach wnętrz Warsaw Home&Contract.

Nika Zupanc Fot. Materiały prasowe Warsaw Home&Contract

6. głównych stref targów

Targi zostały podzielone na 6 głównych stref: Furniture (sektor meblarski), Textile (sektor tekstylny), Light (sektor oświetlenia), Kitchen (sektor wyposażenia kuchni), Bathroom (sektor wyposażenia łazienek) oraz Build (sektor architektury i materiałów wykończeniowych).

Wśród marek, które zaprezentują swoje projekty i pomysły znalazły się między innymi CIARKO, COSENTINO, DION, DRE, ELASTRON GROUP, FORNER, GOLDDOOR.PL, OLTA, PAGED, PROFIL DOORS, REJS, WERSAL, ZIETA. Pełny katalog wystawców można sprawdzić na stronie wydarzenia: warsawhome.eu/katalog-wystawcow.

~kafal