Nowa, przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia

Nowa, przyciągająca przestrzeń na mapie Wrocławia

Świeżo otwarty showroom Nowego Stylu znajduje się zaledwie 600 m od rynku głównego. To miejsce pełne inspiracji spełnia nie tylko funkcje ekspozycyjne – tworzy także atmosferę sprzyjającą twórczej, swobodnej pracy.

Showroom jest odpowiedzią na potrzeby naszych czasów. Nagła praca z domu, niedostosowanego do trybu home office, dla wielu osób w dalszej perspektywie była ciężkim doświadczeniem. Dlatego, aby dostosować wnętrze do obecnych realiów, słowem klucz nowego showroomu we Wrocławiu stała się multifunkcjonalność.

W praktyce oznacza to przestrzeń, którą łatwo można przearanżować, bez potrzeby budowania nowych ścian czy innych gruntownych zmian. Spełnia ona różne potrzeby swoich użytkowników, sprzyjając koncentracji i komunikacji, inspirując i zapewniając wysoki komfort ergonomiczny. Aby to osiągnąć, Nowy Styl zadbał o akustykę wnętrz, przyjazne kolory, przyjemny zapach, odpowiednią ilość światła, dużo zieleni i nienarzucające się dekoracje. Nie zabrakło także biurek elektrycznych, miejsc luźnych i bardziej formalnych spotkań oraz oczywiście – wygodnych krzeseł.

Co można znaleźć we wrocławskim showroomie?

  • przykład małego, ale maksymalnie praktycznego pokoju w stylu home office,
  • aranżację miejsca spotkań na wygodnych sofach akustycznych,
  • budkę telefoniczną, będącą żywą reklamą twórczości Colaniego,
  • przestrzeń do spotkań i rozmów o designie, najlepiej przy barze kawowym w towarzystwie świeżo palonej kawy,
  • salę konferencyjną, rzeźbiarsko ozdobioną krzesłami Xilium wpisanymi w regał.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Nowgo Stylu, jednocześnie zachęcając do odwiedzin nowego showroomu, w którym umeblowanie, kolory, akustyka, światło, zapach… słowem – wszystko, sprzyja efektywnej pracy.

~kafal