Nowości Miloni w Nadarzynie

Nowości Miloni w Nadarzynie

Chętnie wykorzystywane przez architektów drewniane stoły, komody, stoliki, krzesła i regały doskonale znanej manufaktury MILONI, będą częścią stoiska Grupy Kolektywni, zrzeszającej najciekawsze polskie marki wytwarzające rzemieślnicze meble.

Targi Warsaw Home od początku istnienia robią wrażenie swoimi rozmachem. W jednym miejscu można spotkać niemal wszystkie liczące się firmy z branży meblarskiej. W tym roku w Nadarzynie na własne oczy zobaczymy słynną jakość produktów MILONI, znanej z produkcji m.in. stylowych stołów do jadalni. No stoisku Grupy Kolektywni MILONI zaprezentuje kilka z najbardziej popularnych modeli marki, a jej właściciele, Magda i Mateusz Nowotnik, opowiedzą o dotychczasowych kolekcjach i nowościach. Grupę Kolektywni tworzy pięć polskich marek MILONI, BORCAS, LOFT DECORA, NOBONOBO i SWALLOW’S TAIL. Z pozoru konkurencyjne firmy postanowiły razem promować swoje produkty, jak i wartości, jakie za nimi stoją, czyli indywidualny design, szacunek do ludzkiej pracy i dbałość o środowisko. 

Fot. Miloni

Gościem specjalnym, który pojawi się na stoisku Miloni  w sobotę, 22 października  o godz.12:00, będzie jeden z najwybitniejszych polskich projektantów, Tomek Rygalik, który prezentacją “DESIGN Z PÓŁNOCY”, wprowadzi gości do świata wspólnych projektów z marką Miloni,  w tym świetnie przyjętej kolekcji  stołów i regałów TUO, stołu BAO i nowości, mającej swą premierę właśnie na Targach.

Marka Miloni jest znana na rynku z genialnego, przykuwającego wzrok wzornictwa, funkcjonalności, trwałości i estetyki w każdym, nawet najmniejszym, detalu oraz współpracy z najlepszymi projektantami na rynku. Pasją właścicieli jest tworzenie unikalnych mebli dębowych. Wysoka jakość ich stołów i uzupełniających kolekcje mebli,  zapewnia nie tylko komfort, ale przede wszystkim powstaje dzięki ogromnemu szacunkowi do natury.

Produkty Miloni będzie można obejrzeć  podczas Warsaw Home w Hali F, na stoisku F2.40.

~artykuł promocyjny