O kobietach z kobietami w branży meblarskiej

O kobietach z kobietami w branży meblarskiej

Kiedy tylko pojawił się pomysł: „Porozmawiajmy przy kawie o designie i trendach w meblarstwie”, bez zastanowienia odpowiedziały: „Będziemy”. Panie zjawiły się punktualnie, a na widok ilości kobiet ze zdziwieniem zauważyły: „Nie wiedziałyśmy, że w Hettich Polska pracuje tyle kobiet”.

Tym o to wstępem Hettich postanowił wykorzystać miesiąc marzec na przefantastyczną inicjatywę – rozmów z kobietami. Miesiąc marzec – od zawsze kojarzony z kobietami. A do rozmów zaproszono niezwykłe klientki i współpracowniczki:

Violetta Kowalczyk, właścicielka V.A. Galery Poland, galerii oferującej poza tradycyjnymi formami sztuki, także nowatorskie koncepcje aranżacyjne, meblowo zaś v-ce prezes firmy  Metalmex, która nieustająco wychodzi poza standardy, łącząc pasję właścicieli w Mariaż Sztuki z Biznesem.

Kasia Orwat – architektka i projektantka, założycielka i właścicielka Orwat Design. Kasia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz przestrzeni komercyjnych, a jej projekty cechuje konsekwencja w prostocie i założenie, że to funkcja powinna być nadrzędną wytyczną dla wnętrza.

oraz współpracowniczki:

Beata Lasota – związana z meblami i branżą niemal od początku swojej kariery zawodowej, a od ponad 25 lat Dyrektor zarządzająca Hettich Polska, bacznie obserwująca na przestrzeni tego czasu zmiany w meblowym designie.

Agnieszka Sapała w Hettich Polska Managerkę customer service. Po pracy z zaangażowaniem śledząca trendy i pasjonująca się designem. Firmowa specjalistka od dobrego stylu.

O czym jest ta rozmowa?

O wykraczaniu poza granice postrzegania mebla. O pasji, która przeradza się w styl życia, o trendach które podążają nieustannie za zmieniającym się w zawrotnym tempie światem, o podróżach które inspirują do wielkich i małych zmian wokół siebie, o pięknej codzienności, która nawet w świecie tak technicznym jak projektowanie, ubiera historię wnętrz i ich mieszkańców w kolorowe obrazy.

„Z miłości do mebli”

W imieniu Hettich serdecznie zapraszamy na pierwszy odcinek rozmowy z okazji Dnia Kobiet, który jest początkiem cyklu: Hettich z miłości do mebli, w którym to odbędą się spotkania z inspirującymi osobami, by poruszać tematy związane z projektowaniem, designem. Nie będzie to rozmowa o sztampowym ujęcie mebla, jego funkcjonalności i biznesowego podejścia. Będzie to spojrzenie na proces tworzenia, użytkowania, ustalania funkcji z zupełnie innej strony. Będzie skupienie na tematach ważnych społecznie, nawiązywaniu relacji i działaniach na rzecz społeczności lokalnych. Bo te aspekty wpisują się w wartości, które wyznają rozmówczynie – wspólnota, zaufanie i szczerość. Hettich zapewnia, że to będzie cykl inny niż wszystkie.

Pierwszy odcinek tego wywiadu z czterema niezwykłymi kobietami można w całości obejrzeć na kanale na YouTube. Kolejne już wkrótce.

Jesteśmy przekonani, że pokochacie ten cykl już od pierwszego kadru, tak samo jak my.

~artykuł promocyjny