Obrzeża REHAU do płyt Pfleiderer z kolekcji 2021-2024 już dostępne!

Obrzeża REHAU do płyt Pfleiderer z kolekcji 2021-2024 już dostępne!

Nowa kolekcja Mood Stories została stworzona przy współpracy z projektantami mebli, projektantami wnętrz oraz stolarzami i punktami partnerskimi, którzy jako pierwsi tworzyli własne projekty w oparciu o zestawy dekorów, idealnie pasujących do siebie temperaturą barw.

Myśl przewodnia kolekcji stanowi wygodne narzędzie do kreatywnej pracy. To bogaty świat kolorów, faktur, wzorów z uwzględnieniem najgorętszych trendów oraz wrażliwości ekologicznej. Mood Stories ma inspirować i zamiast grupowania dekorów według gatunków drewna, ułożono ją według stylów oraz nastrojów: od eleganckich, do kolorowych i energetycznych. Dzięki temu można znaleźć: soft, elegant rich, elegant slim, glamour, country, loft, modern old city, nordic, color&wood oraz color burst.

Nowe płyty to również nowe obrzeża REHAU idealnie dopasowane do kolekcji Mood Stories Comfort Collection na lata 2021-2024. To właśnie obrzeża stanowią do dziś naszą specjalność w branży meblowej i symbolizują to, co cenią sobie nasi klienci i partnerzy: niezawodność, elastyczność i innowacyjność. Ten bardzo istotny element wykończenia płyty to gwarancja jakości, a odpowiednie dopasowanie koloru zapewnia monolityczny wygląd mebla.

Aby znaleźć odpowiednie obrzeże z kolekcji Mood Stories Comfort Collection należy skorzystać z wyszukiwarki Rehau: http://bit.ly/3b6WPmu

~kafal