Różnorodna formuła, jeden cel: spotkanie!

Różnorodna formuła, jeden cel: spotkanie!

To, czego w tej chwili najbardziej każdemu brakuje, to spotkania. Homag znalazł sposób, aby to zmienić… tworząc platformę Live.HOMAG. Wszystkie wydarzenia będą prowadzone na żywo z Horb oraz Holzbronn w Niemczech.

Rozwiązania cyfrowe: proste i łatwe w obsłudze
Firma HOMAG chce wspierać małe i średnie zakłady produkcyjne w ich codziennej pracy. Dlatego też opracowano rozwiązania, które ułatwią ich codzienną pracę, czy to w przypadku organizacji obrzeża i materiału, sortowania elementów i przygotowania ich do montażu, czy też optymalizacji odpadów produkcyjnych. Podczas przygotowanych prezentacji będzie można dowiedzieć się o dostępnych rozwiązaniach cyfrowych, które będzie można wypróbować bezpłatnie, w prosty i łatwy sposób.


Obróbka drewna litego: wszystko w jednym miejscu
Wspólnie z duńskimi specjalistami z zakresu drewna litego, firmą System TM i firmą WEINMANN, ekspertem w dziedzinie instalacji maszyn i urządzeń do produkcji domów drewnianych, HOMAG oferuje kompleksowe rozwiązania z obszaru drewna litego. Od optymalizacji, aż do gotowej ściany – HOMAG dostarcza rozwiązania dla wszystkich, którzy specjalizują się lub chcą się specjalizować w produkcji elementów drewnianych.


Produkcja jednostkowa: duża różnorodność, niskie koszty

Szczególnie w przypadku dużej liczby wariantów decydujące znaczenie mają koszty produkcji, które można zoptymalizować poprzez jak najlepsze wykorzystanie dostępnych zasobów, krótszych czasów realizacji i niskich stanów magazynowych. HOMAG gwarantuje fachową wiedzę, wieloletnie doświadczenie i obszerny know-how w zakresie produktów. W Horb i Holzbronn stworzono modułowe koncepcje, aby móc na żywo zaprezentować jak wygląda produkcja jednostkowa z użyciem maszyn i urządzeń HOMAG.

Na żywo z Horb i Holzbronn: rozwiązania i innowacje
Live.HOMAG dostarczy bogatą wiedzę zarówno małym i średnim zakładom produkcyjnym, jak również tym produkującym na skalę światową – bezpłatnie i w różnych językach. Udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpieczny i niezwykle wygodny, czy to z biura, hali produkcyjnej, czy z domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość zdobycia cennej wiedzy i podzielenia się swoimi doświadczeniami z kolegami z branży.

Różnorodna formuła: Każdy znajdzie coś dla siebie
Zarówno małe, średnie i duże zakłady produkcyjne mogą odkryć korzyści płynące z zastosowania rozwiązań HOMAG – na żywo. Podczas przeprowadzanych webinariów eksperci z firmy HOMAG na żywo zaprezentują maszyny, technologie i sposoby produkcji w różnych obszarach zastosowań. Specjaliści odpowiedzą na pytania uczestników. Także na żywo – na forum A wszystko po to, aby wspólnie odkryć przyszłość branży. Będą dyskusje o najnowszych wynikach badań, aktualnych trendach i najważniejszych tematach. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy przywiązują ogromną wagę do bezpośrednich rozmów. Podczas prezentacji na żywo eksperci firmy HOMAG będą również na bieżąco odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania i wątpliwości. A jeżeli ktoś przegapi dane wydarzenie, nie musi się o nic martwić. Wszystkie nagrania dostępne będą w mediotece – gotowe i bezpłatne do pobrania – w każdej chwili.

Już teraz można zarejestrować się na wydarzenie: https://live.homag.com/en/

~kafal