Strefa prywatna na miarę z meblami Komandor

Strefa prywatna na miarę z meblami Komandor

Trwa Konkurs: „Strefa prywatna na miarę. Projektuj z Komandor”, w którym do wygrania są: nagroda główna – 5 000 PLN, dwa wyróżnienia w wysokości 2000 i 1000 PLN oraz promocja nagrodzonych projektów w ogólnopolskich mediach.

Od ponad 30 lat Komandor tworzy personalizowane meble na wymiar, które zamieniają zwykłe pomieszczenia w niezwykłe, funkcjonalne wnętrza. Ważny jest nie tylko ich klimat, ale przede wszystkim meble i rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie. Właśnie takich rozwiązań stale się poszukuje i takiego podejścia oczekuje od chcących wziąć udział w Konkursie.

Adresaci Konkursu

Konkurs „Strefa prywatna na miarę. Projektuj z Komandor” kierujemy do specjalistów od projektowania wnętrz. Możesz być projektantem wnętrz, architektem, studentem, który jest dopiero na początku swojej drogi projektowej lub po prostu czuć, że aranżacja i kreowanie wnętrz jest Twoim powołaniem. W Konkursie masz okazję dać wyraz swojej kreatywności, pomysłowości i wrażliwości związanej z tworzeniem wyjątkowych i przyjaznych przestrzeni.

Zadanie do wykonania

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu sypialni o powierzchni do 50 mkw oczywiście z wykorzystaniem rozwiązań i mebli marki Komandor. A wachlarz rozwiązań jest bardzo szeroki: szafy, garderoby, komody, łóżka czy designerskie przeszklenia. Nie jest narzucona żadna stylistyka, w procesie twórczym ma być zupełna swoboda. Wszystko zależy od inwencji twórczej i wizji artystycznej.

Jury Konkursowe

Wszystkie nadesłane prace zarówno od strony artystycznej, użytkowej i funkcjonalnej, oceniać będzie wyjątkowe Jury składające się z ekspertów branżowych: Agnieszka Pasieka-Adamek (właścicielka pracowni Atoato, szkoleniowiec projektu Przedsiębiorczy Architekt), Anna Błaszczyk (pracownia ArteWizjon, specjalistka od architektury mieszkaniowej, stref relaksu i wypoczynku), Maciej Dańczura (szkoleniowiec i twórca cyklu szkoleń Metr na Metr), a także Przemysław Szklarzewski (twórca platformy Archidesk.pl).

Pracami jury pokieruje Rita Emilia Kozłowska – sukcesorka marki Komandor i architekt wnętrz z wykształcenia.

Więcej informacji na www.komandor.pl/konkurs

~artykuł promocyjny