System organizacji szafy gospodarczej House Master

System organizacji szafy gospodarczej House Master

Każdy posiada „patenty” na przywrócenie porządku i na szczęście są takie rozwiązania, które w tym zadaniu mogą okazać się bardzo przydatne. Jednym z nich jest nowość, którą właśnie wprowadza na rynek marka REJS – system organizacji szaf gospodarczych House Master.

Porządek w szafce ze środkami czystości

Stelaż House Master powstał z myślą o przechowywaniu i organizacji artykułów i akcesoriów służących do utrzymania porządku. Zaprojektowano go tak, by schowanie zmiotek, wiader, ścierek, środków czystości, a nawet odkurzacza nie nastręczało kłopotów. Koniec z bałaganem wśród detergentów czy przewracającymi się szczotkami.

Dostępny w wersji prawej i lewej stelaż przeznaczony jest do szafek o szerokości 400mm z drzwiami przesuwnymi lub osadzonymi na standardowych zawiasach. W wersji podstawowej obejmuje: trzy kosze/półeczki o różnych rozmiarach, listwę na trzy haczyki, specjalnie wyprofilowany wieszak na rurę odkurzacza i trzy uchwyty na trzonki.

– Kosze są wyłożone specjalną matą antypoślizgową, dzięki czemu butelki nie będą się przesuwały podczas wysuwania stelaża. Na najszerszym z nich bez problemu zmieścimy i wiaderko, i odkurzacz. System jezdny REJS z miękkim dociągiem gwarantuje płynny ruch podczas otwierania i zamykania, a dopuszczalne obciążenie na poziomie 20kg, umożliwia schowanie wielu produktów. – wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.


Produkowane we Włoszech maty antypoślizgowe dostępne są w poręcznych rolkach, dzięki czemu ich powierzchnia nie odkształca się podczas transportu. Wykonane z mocnego, dwuwarstwowego materiału po przycięciu na odpowiedni wymiar i rozłożeniu same się poziomują i dopasowują do dna szuflady lub półki. Są odporne na drobne uszkodzenia i antystatyczne, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. FOT. REJS

Dostosuj do własnych potrzeb

Co ważne stelaż możemy dowolnie dopasowywać do własnych potrzeb i przyzwyczajeń. Każdy z elementów możemy zawiesić na odpowiadającej nam wysokości i – w razie potrzeby – przesunąć. Wersję podstawową House Master możemy też rozbudowywać o dodatkowe uchwyty na szczotki. Te proste w budowie, wykonane z tworzywa akcesoria pozwolą szybko odstawić na miejsce mopy i szczotki i tym samym zabezpieczyć je przed upadkiem. Wystarczy wsunąć trzonek w odpowiednie miejsce i gotowe – szczotka na pewno się nie przewróci. Jeśli zaś usuniemy z uchwytu wewnętrzną uszczelkę – możemy na nim wieszać rurę do odkurzacza. Uchwyty można montować nie tylko do stelaża House Master, ale również na drzwiach spiżarni lub schowka albo po wewnętrznej stronie frontów wysokich szafek.


Wykonany z tworzywa uchwyt to prosty sposób na ustawienie i utrzymanie w ładzie wysokich szczotek i mopów, a po usunięciu uszczelki również rury do odkurzacza. Łatwy do zamocowania, umożliwia szybkie wsunięcie (a kiedy trzeba – wysunięcie) trzonków, a tym samym – sprawia że akcesoria te są zawsze na swoim miejscu gotowe do użycia. Uchwyty można montować do stelaża House Master (w zestawie są 3, kolejne można dokupić), a także na drzwiach spiżarni lub schowka, albo po wewnętrznej stronie frontów wysokich szafek. FOT. REJS

~kafal