Szuflada Hettich AvanTech You – szuflada taka, jak Ty!

Szuflada Hettich AvanTech You – szuflada taka, jak Ty!

Nowoczesne meble muszą spełniać coraz więcej wymagań. Dzisiejsze życie w biegu wymusza to, by codzienne czynności były maksymalnie bezproblemowe, przebiegały gładko i intuicyjnie. I takie ma być użytkowanie mebli. Z pomocą przychodzą jednak nowe technologie. Szuflada AvantTech You od Hettich łączy w sobie funkcjonalność i niespodziewanej estetyki.

AvanTech You pozwoli uzyskać niesamowite efekty i sprawdzi się zarówno w sytuacji zamówienia nowych mebli, jak i wymiany starej szuflady. Charakteryzuje ją wyjątkowo długa żywotność, subtelny ruch, a do tego perfekcyjny efekt wizualny, a to dopiero początek całej listy plusów tego systemu. Ta nowoczesna szuflada to świetny wybór dla osób poszukujących naprawdę wyróżniających się rozwiązań.

Za sprawą różnorodności dostępnych materiałów, unowocześnionym metodom produkcji i śmiałych projektów architektonicznych, można oczekiwać od rynku mebli o wiele więcej. To pozwala na wprowadzenie do swojego wnętrza wyszukanych i oryginalnych rozwiązań. Osobom lubiącym podkreślać swoją indywidualność i decydować się na nietuzinkowe rozwiązania bez wątpienia do gustu przypadnie szuflada Hettich AvanTech You.

Dzięki szufladzie Hettich AvanTech You, personalizacja mebli wchodzi na nowy poziom. Fot. Hettich

Więcej niż szuflada

Dzięki AvanTech YOU można stworzyć dokładnie taką szufladę, jaką potrzebujemy do swoich mebli – czy to w łazience, salonie czy kuchni. Nowa koncepcja zapewnia tak dużą swobodę pod względem doboru kolorów, kształtów i materiałów, że z łatwością można tworzyć swoje własne projekty mebli. Co ciekawe, system Hettich umożliwia zmianę designu już zainstalowanej szuflady w każdym momencie. Boki szuflady można wymieniać nieskończoną ilość razy – do wyboru jest cała paleta paneli, również z opcją podświetlenia LED.

Szuflada Hettich AvanTech You daje szansę na prawdziwą metamorfozę mebli i całego wnętrza. Fot. Hettich

System opracowany przez Hettich jest odpowiedzią na współczesne wymagania stawiane wzornictwu. W szufladzie Hettich AvanTech You zręcznie ukryto mechanizm regulacji, w taki sposób, że nie zaburza walorów estetycznych szuflady. Trudno dopatrzyć się tu jakichkolwiek zaślepek czy śrub. Swobodne projektowanie jest możliwe dzięki smukłym liniom szuflad.

~artykuł promocyjny