Targi meblowe w Poznaniu jednak w lutym

Targi meblowe w Poznaniu jednak w lutym

Rozmowy z producentami mebli utwierdziły organizatorów w przekonaniu, że najlepszym okresem na organizację udanych kontraktacji meblowych będzie początek roku. 

Targi MEBLE POLSKA odbędą się w dniach 22-25 lutego 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Grupa MTP była w pełni przygotowana do organizacji we wrześniu – zgodnie z wcześniejszymi sugestiami niektórych stałych uczestników – wydarzenia targowego dla branży meblowej o zasięgu krajowym. Ostatecznie jednak zdecydowana większość potencjalnych wystawców dokonała już kontraktacji na najbliższy sezon w pierwszej połowie roku. Część z nich skorzystała przy tym z majowej edycji online Targów MEBLE POLSKA, w której wzięło udział 54 wystawców oraz 1002 uczestników z 44 krajów.

– Wspólnie z naszymi partnerami doszliśmy do wniosku, że w takiej sytuacji organizowanie jesiennego wydarzenia nie przeniesie ich uczestnikom wystarczających korzyści biznesowych. Przygotowujemy już zatem kolejną edycję targów MEBLE POLSKA w normalnym lutowym terminie – wyjaśnia Józef Szyszka.

Według wstępnych deklaracji wystawców ekspozycja targów MEBLE POLSKA 2022 będzie równie okazała jak ostatnia ich edycja przed pandemią.

~kafal