Na targach interzum Hettich prezentuje przyszłość technologii do mebli

Na targach interzum Hettich prezentuje przyszłość technologii do mebli

Hettich stawia kolejne kroki na drodze do elektronicznej rewolucji w warsztacie stolarskim. Łączy technologię obróbki z serwisem elektronicznym oraz interaktywnym wsparciem, jakim jest druk 3D i AR. Na targach interzum 2023 pokazuje w jaki sposób już dziś można wykorzystać nowoczesne narzędzia elektroniczne.

Należy uruchomić aplikację AR na smartfonie lub tablecie, zbliżyć się do maszyny, poszukać usterki i samemu ją usunąć To, co brzmi jak melodia przyszłości w wielu branżach już dziś jest teraźniejszością. Zdaniem Hettich – rozszerzona rzeczywistość (AR) już wkrótce stanie się oczywistym elementem wyposażenia warsztatu. Tak jak inne rozwiązania elektroniczne.

Wiertarki i urządzenia z serii BlueMax produkcji Hettich nadal są podstawowym wyposażeniem warsztatowym. Ich ogromną zaletą są precyzja, łatwa obsługa, bezpieczeństwo i odpowiadający potrzebom użytkownika osprzęt. Bezpośrednio po uruchomieniu użytkownik odkrywa bardzo przydatną cechę – każde urządzenie jest wyposażone w kod QR, który prowadzi bezpośrednio do Asystenta Technicznego. Ten wirtualny asystent wspiera przy montażu i ustawieniu urządzenia i zawiera wiele pomocnych narzędzi ułatwiających obróbkę. Użytkownicy korzystają dzięki temu z jeszcze łatwiejszej obsługi i gotowych odpowiedzi na pojawiające się pytania, dotyczące użytkowania maszyny. Wirtualny asystent oferuje dodatkowo najnowsze filmy instruktażowe, ułatwiające uruchomienie urządzenia oraz korzystanie z niego w codziennej pracy. Urządzenia, które już znajdują się u naszych klientów wystarczy oczywiście doposażyć w naklejkę z kodem QR.

Stolarzy i wszystkie osoby zainteresowane tą technologią Hettich zaprasza na stoisko C31/B40 w hali 8.1. Zobaczycie jak można w praktyce wykorzystać AR. Eksperci firmy Hettich pokażą przy wykorzystaniu prawdziwego BlueuMaxa jak może wyglądać obróbka przyszłości. Wykorzystamy do tego celu także tablet wyposażony w specjalną aplikację AR. Użytkownik będzie intuicyjnie poprowadzony przez wszystkie etapy – od uruchomienia maszyny, poprzez jej użycie aż do wykonania prostych ustawień. Eksperci wyjaśnią przy okazji dlaczego AR jest ważnym elementem, który może być lekarstwem na brak wykwalifikowanych specjalistów.

Na przykładzie druku 3D pokażemy jak elastyczna może być technologia obróbki i jak można szybko uzupełnić ją o elementy elektroniczne. Na żywo będzie można wydrukować słynne “Jigi”. Te niewielkich rozmiarów szablony są niezwykle ważne dla szybkiej i precyzyjnej obróbki mebli. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalny film, którego zadaniem będzie pokazanie gościom szerokiego portfolio produktowego oraz serwisu elektronicznego przygotowanego dla naszych maszyn.

Więcej o udziale w targach interzum 2023 można dowiedzieć się, wchodząc na stronę: https://interzum.hettich.com

~kafal