Udział w MEBLE POLSKA 2022 potwierdzili zwiedzający z 50 krajów

Udział w MEBLE POLSKA 2022 potwierdzili zwiedzający z 50 krajów

Przybywa kupców zainteresowanych udziałem w międzynarodowych kontraktacjach meblowych MEBLE POLSKA, które odbędą się w Poznaniu od 22 do 25 lutego 2022 r. Bezpłatne bilety dla profesjonalistów wygenerowali już zwiedzających 50 krajów!

Wśród zarejestrowanych zwiedzających z zagranicy najwięcej jest osób z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Francji, Rumunii, Litwy, Belgii, Ukrainy, Węgier, Łotwy, Holandii i Słowacji. Swój udział w targach zapowiedzieli także kupcy z tak odległych rynków jak Australia, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Izrael, Jordania czy Mongolia. Udział zagranicznych zwiedzających w ogólnej liczbie zarejestrowanych wynosi na ten moment 47 proc.!

Targi Meble Polska, największa prezentacja oferty polskich producentów mebli na świecie, odbędą się w lutym po rocznej przerwie. Stoiska podczas edycji 2022 zarezerwowali wszyscy najwięksi dotychczasowi wystawcy oraz wiele firm, które postanowiły po raz pierwszy zaprezentować swoją ofertę w Poznaniu. Uzupełnieniem ekspozycji producentów mebli będą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR, których wystawcy zaprezentują najnowsze trendy w zakresie dekoracji, tkanin, oświetlenia oraz artykułów wyposażenia kuchni i łazienki.

Bezpieczny Business

Organizator Targów MEBLE POLSKA, Grupa MTP, podjął wszelkiego rodzaju środki ostrożności zgodne z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, jak pilnowanie limitu osób na metr kwadratowy ekspozycji, monitorowanie obowiązku zasłaniania ust i nosa, regularna dezynfekcja powierzchni, poszerzenie ciągów komunikacyjnych czy zwiększenie wentylacji pawilonów. Ale to nie wszystko.

Zgodnie z oczekiwaniami kupców meblowych z zagranicy wprowadzono ograniczenia wstępu na ekspozycję podobne do tych obowiązujących podczas innych zagranicznych wydarzeń targowych dla branży meblowej. Wstęp na targi MEBLE POLSKA 2022 mają wyłącznie zaszczepieni, ozdrowieńcy oraz osoby przetestowane.

Podczas targów MEBLE POLSKA 2022 honorowane będą szczepionki przeciw Covid-19 dopuszczone na terenie Unii Europejskiej tj. Pfizer, Moderna, AstraZeneca oraz Johnson&Johnson. Szczepienie jest traktowane jako ważne, gdy jest pełne (tj. 2 dawki w przypadku szczepionek Pfizer, Moderna oraz AstraZeneca i 1 dawka w przypadku szczepionki Johnson&Johnson) oraz gdy od podania ostatniej dawki minęło minimum 14 dni.

Osoby, które nie posiadają paszportu covidowego ani ujemnego wyniku testu na SARS-CoV-2 wykonanego nie później niż 48 godzin przed wejściem na teren targów, będą mogły na miejscu skorzystać odpłatnie ze specjalnie zorganizowanego punktu szybkich testów. Takie rozwiązania z powodzeniem sprawdzają się w innych krajach europejskich m.in. w Niemczech, Włoszech czy Francji.

~kafal