Nagroda Best Polish Design dla kolekcji Alter Ego od Paged Meble

Nagroda Best Polish Design dla kolekcji Alter Ego od Paged Meble

Kolekcja mebli Alter Ego od Paged Meble została laureatem  prestiżowego konkursu Dobry Design 2024 w kategorii Best Polish Design. Jury konkursu, złożone z uznanych architektów, projektantów oraz ekspertów branży wnętrzarskiej, doceniło jej skupienie na detalu i perfekcyjnym wykonaniu oraz ideę projektowania w harmonii ze środowiskiem.

Konkurs Dobry Design corocznie wyróżnia produkty, które odznaczają się wyjątkowym wykonaniem i projektem. Motywem przewodnim ósmej edycji 4 Design Days było odkrywanie ponadczasowości w projektowaniu. Ogłoszenie wyników plebiscytu odbyło się podczas uroczystej gali w trakcie 4 Design Days w Katowicach.   

Dziękuję organizatorom i jury, a specjalne podziękowania składam „ojcu” tej kolekcji Jakubowi Szczęsnemu oraz każdemu z projektantów który ją współtworzył – powiedział po otrzymaniu nagrody Michał Mróz, Wiceprezes Zarządu spółki Paged Meble.

Zakorzeniona w klasyce, kolekcja mebli Alter Ego stanowi odniesienie do ponad 140-letniej historii marki Paged i jest przykładem tego, jak tradycja i nowoczesność mogą współgrać, tworząc funkcjonalne, a zarazem ponadczasowe projekty.

Fot. Paged Meble

Nagroda Best Polish Design jest dla nas potwierdzeniem, że warto  tworzyć odważne projekty we współpracy z najlepszymi polskimi projektantami, pozostawiając im swobodę twórczą. Wierzę, że to wyróżnienie pomoże nam w promocji polskiego designu na rynkach zagranicznych, a także wzmocni zainteresowanie krajowych odbiorców naszych produktów – dodaje Michał Mróz.

~materiały prasowe