Wybór Konsumentów targów Meble Polska 2022

Wybór Konsumentów targów Meble Polska 2022

Najlepszym produktem tegorocznej edycji targów Meble Polska, według konsumentów, została kolekcja sof i narożników MISTY firmy Wajnert Meble Sp. z o.o.

Pierwszego dnia targów Meble Polska 2022 ogłoszono laureatów nagrody Złoty Medal Grupy MTP i od tego momentu rozpoczął się kolejny etap rywalizacji – konkurs o Złoty Medal Wybór Konsumentów.

W głosowaniu internetowym, które trwało miesiąc – branża meblowa, jak i konsumenci mogli oddawać głosy na najlepsze według nich nagrodzone produkty, wybrane przez sąd konkursowy.

Fot. Wajnert Meble

Zwycięzcą tegorocznej edycji w opinii konsumentów została kolekcja MISTY firmy Wajnert Meble Sp. z o.o. Wyróżnia ją połączenie dwóch wyjątkowo praktycznych rozwiązań: elektrycznie wysuwane siedzisko, które znacząco zwiększa powierzchnię użytkową w zależności od potrzeby oraz wygodne podwójne poduchy oparciowe z systemem podnoszenia, który pozwala na komfortowe opieranie się.

Kolekcja miała swą premierę w pierwszym kwartale 2022 r. na targach wewnętrznych firmy Wajnert Meble gdzie wzbudziła największe zainteresowanie i entuzjazm wśród odwiedzających. Potwierdziły to również liczne zamówienia. Kolekcja została doceniona nie tylko za praktyczne funkcje, ale i unikalny design jak i modułowość, która pozwala na dostosowanie mebla do potrzeb szerszego grona.

~ źródło: Grupa MTP