Zaprojektuj skrzynkę na zabawki i wygraj nagrody!

Zaprojektuj skrzynkę na zabawki i wygraj nagrody!

Z okazji Dnia Dziecka REHAU Polska i Hettich Polska ogłaszają wspólny konkurs na projekt skrzyni na zabawki. Więcej szczegółów poniżej.

Jakie są zasady konkursu?

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Co muszą zrobić? Po prostu pokazać jak powinna wyglądać ich wymarzona skrzynia na zabawki, jak ma się otwierać i zamykać, jaki ma mieć kolor czy ma mieć ukryte skrytki, a może coś ma się w niej przesuwać? Mogą ją narysować kredkami lub farbami, wykleić plasteliną lub wyciąć z kolorowego papieru. Jeżeli chcą  mogą dołączyć do projektu pełen opis. Projekty należy przesłać do 15.06.2022!

Co można wygrać?

Jury złożone z przedstawicieli REHAU i Hettich wyłoni trzy najlepsze projekty. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe:

1. Miejsce – hulajnoga Movino X-Way

2. Miejsce  – deskorolka Best-Sporting Octopus

3. Miejsce – rolki Movino

Dodatkowo zdobywca pierwszego miejsca otrzyma… zaprojekowaną przez siebie skrzynię!

Jeszcze więcej – nagroda dodatkowa!

Do wykonania zwycięskiego projektu będą wykorzystane płyty RAUVISIO brilliant i obrzeża meblowe firmy REHAU oraz okucia firmy Hettich.

Kolory płyt, z których dzieci będą mogły skorzystać przy projektowaniu to: Roccia, Cubanite, Meringa i Rame. Wszystkie w wersji matowej. Pełną kolorystykę znajdziecie klikając tutaj.

Okucia i obrzeża będą dobrane tak, aby w możliwie jak największym stopniu spełnić dziecięce marzenia. Jeżeli pojawią się jakieś wątpliwości organizatorzy skontaktują się z małym projektantem/projektantką i dopytają o szczegóły.

Należy pamiętać, że gotowa skrzynka będzie miała wymiary nie większe niż 100x60x50cm.

Konkurs trwa od 20 maja do 15 czerwca 2022. Zwycięzców zostaną wyłonieni: 24 czerwca 2022!

Jak wziąć udział?

Projekt dziecka należy zgłosić na stronie: www.hettich.com/konkurs, wypełniając formularz kontaktowy i załączyć skan lub zdjęcie zaprojektowanej przez dziecko skrzynki. Dopuszczany format to pdf, jpg oraz png. Plik nie może być większy niż 5 MB. Trzeba zaznaczyć wszystkie zgody, bez nich praca może nie zostać zakwalifikowana do konkursu. Organizatorzy proszą również o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Zdjęcie pracy oraz scan wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z zaznaczonymi zgodami można także przesłać bezpośrednio mailem na adres: office@hettich.com.pl  

~artykuł promocyjny