Zmiany w Zarządzie Schattdecor SE

Zmiany w Zarządzie Schattdecor SE

Roland Auer ogłasza swoją rezygnację ze stanowiska Prezesa Zarządu Schattdecor SE z powodów osobistych. Decyzja ta, podjęta przy wsparciu rodziny Schatt i Rady Nadzorczej, kończy ponad 30-letnią karierę w firmie specjalizującej się w produkcji powierzchni dekoracyjnych.

Po ponad 30 latach pracy w Schattdecor SE, firma znana z produkcji powierzchni dekoracyjnych, Roland Auer zdecydował się na rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu. Decyzja ta, choć trudna, została podjęta przy wsparciu rodziny Schatt i Rady Nadzorczej.

Roland Auer wniósł znaczący wkład w międzynarodową ekspansję firmy. Szczególnie wyróżnia się jego zaangażowanie w powstanie Schattdecor Polska oraz praca na stanowisku Prezesa Zarządu Grupy od 2017 roku. Jego wkład w rozwój i sukces firmy jest nieoceniony.

Rada Nadzorcza i rodzina Schatt wyrazili wdzięczność za jego wysiłek i pracę, dziękując za wszystkie wspólne lata i zapewnili o swoim pełnym wsparciu. Firma podjęła szereg kompleksowych działań, aby zapewnić płynne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

W ramach tych działań, Dr Derick Beitel, Członek Zarządu ds. finansów, zostanie Rzecznikiem Zarządu. Claudia Küchen, Członek Zarządu ds. designu, marketingu i komunikacji, przejmie obszar HR. Robert Vuga, związany z grupą od 24 lat, który kierował zakładami w Rosji i Turcji, został powołany przez Radę Nadzorczą na Członka Zarządu ds. Sprzedaży.

– Zadbaliśmy o to, aby nasz obecny Zarząd, wszystkie struktury w firmie oraz cały zaangażowany zespół zapewnili bezproblemowe przejście przez tą zmianę. Pragniemy zapewnić naszych klientów, dostawców i partnerów o dalszej współpracy, bezpieczeństwie dostaw i serwisie na najwyższym poziomie  – podkreśla Reiner Schulz, Przewodniczący Rady Nadzorczej Schattdecor SE oraz Anja Schatt-Steiner w imieniu rodziny Schatt.

~kafal