Funkcjonalne rozwiązanie nie tylko dla stolarza – ComfortSpin!

Funkcjonalne rozwiązanie nie tylko dla stolarza – ComfortSpin!

Realizacja wymarzonych projektów składa się wielu czynników, między innymi takich jak estetyka, ergonomia i funkcjonalność. Bardzo ważnym jest, aby wnętrza spełniały wymagania wizualne, ale także usprawniały codzienność każdego z nas. Propozycja od Hettich – ComfortSpin wydaje się być doskonałym, innowacyjnym rozwiązaniem by te aspekty zapewnić.

Przebywanie w kuchni i wszelkie wykonywane w niej czynności niewątpliwie powinny zaliczać się do przyjemności. Stąd właśnie bierze się potrzeba wprowadzania rozmaitych udogodnień i ulepszeń, również tych angażujących nowinki techniczne. ComfortSpin to doskonały pomysł do wdrożenia dla każdego hobbysty, majsterkowicza czy stolarza.

Dlaczego warto zainteresować się ComfortSpin?

ComfortSpin to półki obrotowe, które zdecydowanie ułatwią funkcjonalność w każdym domu. Ich kształt sprawia, że nadają się one do optymalnego wykorzystania i wypełnienia przestrzeni każdej półki – nie tylko w lodówce, ale również w różnych rodzajach mebli. Można je zatem montować w każdej przestrzeni mieszkalnej. Zapewniają nieograniczony dostęp do ich zawartości.

Wyposażone są w obrotowy talerz, który obraca się o 360 stopni – co sprawia, że niezbędne produkty znajdują się w zasięgu naszego wzroku… i ręki. Dotykając półki wprawia się ją bowiem w płynny, obrotowy ruch. Zaletą jest również zachowanie doskonałego porządku.

Pozwala to stolarzom na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb.

Montaż półki jest niesamowicie prosty – wystarczy zamocować ją za pomocą śrub, przyssawek lub taśm Tesa-Power-Strips.

Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: transparentnym i antracytowym. Idealnie będzie można dopasować do zaplanowanego projektu.

Zobacz jak działa ComfortSpin:

Pomysły zastosowania ComfortSpin

Tworzywo, z którego półka została wykonana, jest przystosowane do kontaktu z żywnością – nie ma zapachu i nie wchodzi z interakcją z produktami spożywczymi. To doskonałe rozwiązanie do lodówki. Obrotowy talerz umożliwia optymalne wykorzystanie powierzchni półki.

Idealnie sprawdzi się jako półka do przechowywania kosmetyków w łazience, biżuterii w nocnej szafce, a nawet w prosty sposób może stać się barkiem w salonie. Pomocna będzie również we wnętrzach biurowych.

Podsumowując – dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, jakie umożliwia Hettich projektanci i wykonawcy mają niesamowite możliwości odpowiadające wymaganiom i potrzebom odbiorców.

~artykuł sponsorowany