Funkcjonalne szuflady AXIS PRO

Funkcjonalne szuflady AXIS PRO

Meble wyposażone w szuflady znaleźć można nie tylko w domach, ale również w punktach użytku publicznego czy w biurach. Firma GTV w swojej ofercie posiada system szuflad AXIS PRO o uniwersalnym zastosowaniu, wyróżniający się estetycznym wykonaniem połączony z wysoką funkcjonalnością.

Uniwersalny system szuflad AXIS PRO to rozwiązanie, które z powodzeniem można zastosować w meblach łazienkowych, salonowych, a także w garderobach. Szuflada Axis Pro charakteryzuje się wysoką trwałością certyfikowaną na 60 000 cykli. Zapewnia pełny wysuw w długościach od 250 do 600 mm, a mechanizm cichego domyku gwarantuje cichą pracę i delikatne zamykanie szuflady. 5 wariantów wysokości sprawi, że idealnie można dopasować je do swoich pomieszczeń, a bok szuflady o szerokości tylko 14 mm umożliwia maksymalne wykorzystanie wewnętrznej przestrzeni mebla. Obciążenie szuflady pozwala na umieszczenie w niej aż 40 kg różnych produktów. Montaż jest łatwy dzięki komfortowej regulacji od wewnętrznej strony, regulacji pochylenia oraz regulacji poziomej w zakresie +- 2 mm. Do szuflady pasuje cała gama systemów organizacji przestrzeni, wkładów na sztućce, mat oraz sortowników na odpady.

System AXIS PRO zapewnia zdecydowanie lepszy dostęp do przechowywanych rzeczy niż tradycyjne szafki, wyposażone w półki. Fot. GTV

Cienki płaszcz boczny o szerokości zaledwie 14 mm nadaje szufladzie AXIS PRO prosty i nowoczesny wygląd, a wykończenie systemu w bieli i antracycie umożliwia stworzenie wielu niecodziennych aranżacji. Wąski bok zapewnia również więcej miejsca w szufladzie i dodaje jej lekkości.

Zastosowanie nowego mechanizmu zwiększa kulturę pracy szuflady oraz gwarantuje najwyższą jakość ruchu – nawet przy obciążeniu szuflady do 40 kg. O komfort użytkowania o każdej porze dnia zadba system cichego domyku, dzięki któremu szuflada zamknie się bezgłośnie i płynne. AXIS PRO to również prosta regulacja frontu w dwóch płaszczyznach – pionowej i poziomej, która zapewni komfort pracy z systemem. Pewność i bezpieczeństwo użytkowania zapewnia także dożywotnia gwarancja.

Ze względu na szeroki wachlarz możliwości projektowania rozwiązanie to przeznaczone jest do każdego typu pomieszczeń. Fot. GTV

Pełny wysuw umożliwia dostęp do całej zawartości szuflady, zwłaszcza kiedy ma być wszystko pod ręką. Sprzyja to również utrzymaniu porządku w jej wnętrzu. Z systemem AXIS PRO sięganie do najgłębszej części szuflady przestanie być uciążliwe.

W ofercie występuje pięć wysokości szuflad standardowych i wewnętrznych: 69 mm, 86 mm, 120 mm, 168 mm i 200 mm z możliwością dowolnego projektu wnętrza.

~kafal