GTV na Warsaw Home&Contract!

GTV na Warsaw Home&Contract!

Warsaw Home & Contract to prestiżowe wydarzenie branżowe, organizowane w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Jego celem jest skoncentrowanie wszystkich gałęzi branży wyposażenia wnętrz i designu oraz stworzenie sprzyjających warunków do nawiązywania profesjonalnych kontaktów biznesowych. To jednak nie wszystko. Warsaw Home to przede wszystkim spotkanie z ludźmi, którzy dzielą wspólną pasję do mebli i akcesoriów. Na targach nie zabrakło firmy GTV.

Co nowego na stoisku GTV?

W tym roku GTV zaprezentowało pulę nowości, które cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Nowa odsłona szuflad AXIS PRO ze szklanymi bokami, to nowoczesny design i funkcjonalność. Szklane boki dodają meblom elegancji i lekkości, jednocześnie pozwalając na wyeksponowanie ich wnętrza. To doskonałe rozwiązanie, które może znaleźć zastosowanie w wielu różnych stylach wnętrzarskich.

Zawias SILENTO PRO, z kolei, to innowacyjne rozwiązanie, które skupia się na komforcie użytkowania. Dzięki niemu szafki otwierają się i zamykają płynnie i bez hałasu. To szczególnie ważne w przypadku mebli w sypialniach czy salonach, gdzie cicha obsługa może wpływać na komfort użytkowników.

Wiadomym jest, że uchwyty, wieszaki i kółka meblowe odgrywają kluczową rolę w funkcjonalności mebli i ich wyglądzie. Dlatego w tym roku GTV miało okazję zaproponować aż 111 nowych rozwiązań w akcesoriach dekoracyjnych. Na stoisku GTV dostępne były m.in. uchwyty RAY oraz NYXA – laureaci nagrody Diamentu Meblarstwa 2024. To wyróżnienie, to nie tylko osiągnięcie, ale i potwierdzenie zaangażowania GTV w tworzenie oraz wdrażanie jakościowych, zgodnych z trendami rozwiązań produktowych.

Fachowe doradztwo

Podczas trwania targów, na stoisku GTV dostępni byli doradcy techniczny. Swoją obecnością i wiedzą wspierał odwiedzających również Darek Stolarz. Dzięki temu każdy odwiedzający mógł dokładnie poznać szeroką ofertę GTV i znaleźć rozwiązania najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.  

~materiały prasowe