Nowa kolekcja Mood Stories od Pfleiderer – wygodne narzędzie do kreatywnej pracy

Nowa kolekcja Mood Stories od Pfleiderer – wygodne narzędzie do kreatywnej pracy

Nowa kolekcja Mood Stories, to coś czego na rynku wyposażenia wnętrz dotąd nie było. Wyróżnia ją wyjątkowy sposób, w jaki pogrupowane zostały należące do niej dekory. Połączone, nie na zasadzie podobieństwa, lecz według tego, jakie nastroje oddają ich zestawienia, które pozwalają wykreować niezwykle ciekawe projekty mebli i wnętrz.

Na kolekcję Mood Stories składa się 10 nastrojów stylistycznych, a w każdym z nich czekają gotowe kompozycje dekorów ułożone w Sety, które można dowolnie zestawiać lub traktować jako gotową bazę. Specjalnie dla wszystkich tych, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz, Pfleiderer stworzył Mood Guide – praktyczną mapę, która podpowiada jakie rodzaje materiałów dobrze się ze sobą komponują i jakie zestawienia dekorów pozwolą stworzyć we wnętrzu odpowiedni nastrój. Mood Guide jest nieodłącznym elementem nowej kolekcji Mood Stories, dzięki któremu dowiesz się, jak umiejętnie łączyć ze sobą dekory Pfleiderer.

Efekt wspólnej pracy

Praca nad kolekcją również była wyjątkowa. Celem przyjętym przez Pfleiderer było stworzenie jej lokalnie, przy jak najszerszym wykorzystaniu kreatywnego potencjału i wiedzy partnerów. Do udziału w tym procesie zaproszono firmy z sieci Pfleiderer Partners oraz współpracujących z nimi architektów, projektantów wnętrz i stolarzy. Dzięki temu Mood Stories to nie tylko dekory, lecz także ludzie, którzy na co dzień z nimi pracują. To oni oceniali propozycje, dzielili się swoimi obserwacjami na temat oczekiwań rynku i klientów finalnych, proponowali ciekawe rozwiązania. Sprawdzali również w czasie kreatywnych warsztatów, jak pracuje się z poszczególnymi nastrojami oraz jak można je wykorzystać w projektach wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i publicznych.

W gronie osób, które współtworzyły Mood Stories, szczególne miejsce zajmuje Maja Ganszyniec, ambasadorka główna kolekcji – jedna z najbardziej znanych polskich designerek, która w procesie tworzenia nowej kolekcji służyła swoim doświadczeniem, estetycznym wyczuciem i cennymi obserwacjami dotyczącymi codziennej pracy projektanta.

Inspirujący przewodnik po nastrojach

10 nastrojów składających się na kolekcję Mood Stories jest swego rodzaju narzędziem, przewodnikiem ułatwiającym pracę z produktami Pfleiderer, zestawem zgodnych z trendami stylistycznych propozycji, których stolarze i projektanci mogą używać w swojej pracy. Można je wykorzystać jako gotowy „moodboard” albo też potraktować jako swoisty punkt wyjścia- zestaw, który można dowolnie rozbudować, kierując się swoją wrażliwością i potrzebami inwestora. Aby praca z dekorami Pfleiderer była jeszcze większą przyjemnością, oferujemy możliwość otrzymania bezpłatnego katalogu nowej kolekcji Mood Stories, dostępnego na stronie www.moodstories-eshop.pl. Katalog ten to nieoceniona baza gotowych pomysłów oraz podpowiedzi projektowych.

Więcej interesujących informacji na www.pfleiderer.pl

~kafal