REHAU prezentuje kolejną nowość z kolekcji noble matt – RAUVISIO noir

REHAU prezentuje kolejną nowość z kolekcji noble matt – RAUVISIO noir

Matowy wygląd to jeden z obowiązujących obecnie trendów wnętrzarskich. Zachwyca przede wszystkim swoją dyskretną elegancją. Rauvisio noir z kolekcji noble matt idealnie w ten trend się wpisuje.

Rauvisio noir to nowa powierzchnia meblowa, wokół których skupia się cała kolekcja. To połączenie stylu z najwyższą jakością wykonania. Jedwabiście matowe, przyjemne w dotyku wykończenie nadaje powierzchni wyrazistości.

12 idealnie dopasowanych kolorów, odpowiadających na potrzeby inwestorów – od klasycznej bieli, po cieplejsze, stonowane barwy beżu, brązu, aż po mocniejsze akcenty zielonej oliwki, granatu i czerni.

Laminat HPL RAUISIO noir charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania czy uderzenia. Ze względu na wytrzymałość materiału na wysoką temperaturę i wilgoć będzie świetnym rozwiązaniem do tak wymagających pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Warto dodać, że wykonując mebel z RAUVISIO noir nie musimy martwić się o odciski palców, bo te nie pozostają na powierzchni.

RAUVISIO noir stanowi optymalne dopełnienie RAUVISIO brilliant w wersji noble matt. Dzięki idealnemu doborowi kolorystyki można zadecydować, jaki materiał i w jakim miejscu ma być wykorzystany – bez żadnych kompromisów w zakresie wyglądu i wrażeń dotykowych.

To co w szczególności wyróżnia kolekcję RAUVISIO noir to głębia matu, odbicie światła jest niewielkie także przy niewielkim kącie padania.

~kafal