Stylowe i funkcjonalne przechowywanie z nową żaluzją REHAU

Stylowe i funkcjonalne przechowywanie z nową żaluzją REHAU

Tegoroczna kolekcja REHAU noble matt to odpowiedź na trendy i potrzeby rynku meblarskiego. Nowa propozycja oferuje szeroką gamę rozwiązań – od obrzeży po przechowywanie i powierzchnie meblowe. Wspólnym mianownikiem kolekcji są styl oraz funkcjonalność.

REHAU noble matt to kolekcja kompletna. Jedwabiście gładkie, matowe powierzchnie wraz z idealnie dopasowanymi obrzeżami oraz z żaluzjami RAUVOLET noble matt tworzą wyjątkowy efekt.

Żaluzje są łatwe w użyciu, świetnie nadają się do trudno dostępnych miejsc, ale to nie koniec zalet. Żaluzja meblowa REHAU to swoboda aranżacji, ułatwia przechowywanie, a po zamknięciu idealnie łączy się z frontem – bez jakichkolwiek różnic w materiale czy kolorze. W codziennym użytkowaniu wykazuje się wysoką odpornością na zarysowania, a dzięki lekkiemu otwieraniu i zamykaniu zyskujemy przyjemność z jej użytkowania.

Fot. REHAU

Materiał jest przyjemny w dotyku i nie są na nim widoczne ślady palców – podobnie jak w przypadku powierzchni meblowych z kolekcji noble matt. To czysta elegancja monolitycznych mebli.

Montaż żaluzji jest bardzo prosty, dzięki rozwiązaniu kasetowemu plug & play. Wśród dostępnych kolorów znaleźć można te najbardziej popularne – takie jak biel, szarość, antracyt czy czerń.

~kafal