Urok detalu we wnętrzach

Urok detalu we wnętrzach

Wnętrza potrafią zyskać urok, jeśli postawi się na detale, takie jak uchwyty i gałki do mebli. Niewielkim kosztem zwykły mebel można zamienić w oryginalny i niepowtarzalny element przestrzeni lub go subtelnie udekorować.

Firma GTV przygotowała nową kolekcję gałek i uchwytów. Wśród nowości będą królowały trzy kolory: matowa czerń oraz różne odmiany złota – złoto szczotkowane oraz złoty mosiądz.

Uniwersalny kształt i wybór kolorów sprawią, że gałka SPOT będzie doskonałym dodatkiem w każdym pomieszczeniu. Fot. GTV

Idealne proporcje oraz zabarwienie gałki SPOT stanowią akcent, który doda uroku wnętrzom. Dzięki niej projekt zyska unikalność. Jednocześnie uniwersalny kształt i wybór kolorów sprawią, że będzie doskonałym dodatkiem w każdym pomieszczeniu. W ofercie dostępne są trzy modne wersje kolorystyczne: czarny mat, złoto szczotkowane oraz stal szczotkowana. Jej wymiary i ergonomiczność produktu sprawiają, że gałka SPOT jest wygodna w użytkowaniu.

Miłośnicy klasycznych kształtów na pewno zauroczą się uchwytami z kolekcji FABRICIO. Fot. GTV

Uchwyt FABRICIO idealnie sprawdzi się jako dodatek do stylu klasycznego, nowoczesnego i skandynawskiego. Uchwyt ten występuje w dwóch kolorach oraz w trzech rozstawach. Czarny mat oraz szczotkowane złoto sprawią, że z łatwością będzie można połączyć je z każdym kolorem frontu meblowego.
Kwadratowa gałka do mebli POINT na nóżce będzie również idealnym dodatkiem do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym. Elegancka gałka w trzech wersjach kolorystycznych wniesie do wnętrza nutę luksusu oraz blasku.

Wieszak CAPITAL idealnie odnajdzie się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Fot. GTV

Warto również zwrócić uwagę na świetnie współgrający z nową kolekcją gałek i uchwytów wieszak CAPITAL. Dzięki swojej minimalistycznej i eleganckiej formie idealnie odnajdzie się w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Wieszaki są bardzo funkcjonalne, ale mogą również służyć jako element dekoracyjny. Doskonale sprawdzą się w korytarzu, przedpokoju oraz garderobie, ale także w kuchni i łazience. Dostępne są w dwóch klasycznych kolorach: czarnym oraz złotym.


~kafal