Wkłady do szuflad GTV AxiSpace

Wkłady do szuflad GTV AxiSpace

Szuflady kuchenne to miejsce przechowywania wielu przydatnych akcesoriów. Im jest ich więcej tym lepszej organizacji wymaga zawartość każdej szuflady. To od niej zależy komfort użytkowania, wygodnego i sprawnego wyszukiwania.

Wkłady do szuflad kuchennych, jakie obejmuje oferta GTV to urozmaicony asortyment, dostosowany do różnych szafek i charakteru przechowywanych w nich akcesoriów i drobiazgów. Proponowane organizery są wygodne i estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości. Każdy z produktów wyróżnia się innym układem przegródek, oraz ich wielkością i proporcjami, dzięki czemu można je łatwo dostosować do konkretnych potrzeb.

Wkład AxiSpace w kolorze białym. Fot. GTV WK-SZ-AS-600-10

Tym razem uwagę skupimy na wkładach do szuflad AxiSpace. Wkłady wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które jest wytrzymałe na zarysowania oraz czynniki chemiczne. Dzięki specjalnym podziałkom istnieje możliwość odpowiedniego posegregowania i uporządkowania łyżek, noży, widelców i innych przydatnych akcesoriów kuchennych. Efekt wizualny to jednak nie jedyna zaleta tego produktu. Wkłady do szuflad są bardzo pojemne i praktyczne oraz pozwalają mieć wszystko w zasięgu ręki, co jest niezwykle istotne dla każdej osoby zajmującej się gotowaniem.

Wkład AxiSpace w kolorze antracytowym. Fot. GTV WK-SZ-AS-400-60

W ofercie dostępne są segregatory o różnej wielkości (340-840 mm), w kolorze białym i antracytowym. Kolekcja wkładów Axispace porządkuje zawartość szuflady, sprawiając, że rzeczy pozostają na swoim miejscu. Produkty z tej serii pozwalają na sprawną organizację zawartości szuflady i maksymalizują wykorzystanie jej przestrzeni.

Warto nadmienić, że produkt jest uniwersalny, dopasowany do każdego rodzaju szuflad. Wkłady posiadają możliwość docięcia krawędzi do wymiarów każdej szuflady.

~kafal