Idealne rozwiązanie dla majsterkowicza

Idealne rozwiązanie dla majsterkowicza

Marka Högert Technik nieustannie rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania profesjonalistów we wielu branżach. W każdym warsztacie stolarskim znajduje się mnóstwo narzędzi ręcznych, i aby zachować odpowiedni porządek potrzebny jest wózek narzędziowy.

3-częściowy, modułowy wózek narzędziowy HT7G080 marki Högert Technik wzbogacił ofertę w kategorii: Przechowywanie. Trzy niezależne moduły ze skrzynką, szufladami i pojemnym schowkiem pozwalają przechowywać w zorganizowany sposób nawet do 45 kg narzędzi. Natomiast kompaktowe wymiary, zainstalowane kółka jezdne oraz teleskopowa rozkładana rękojeść umożliwiają jej transport samochodem oraz dostarczenie niemalże pod samo stanowisko pracy. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w firmach świadczących usługi, jak również w warsztatach każdego majsterkowicza.

Możliwość niezależnego wykorzystania

Kompaktowy i uniwersalny wózek narzędziowy stanowi solidną, metalową konstrukcje z bokami, posiadającymi metalowe zapięcia, wykonanymi z tworzywa sztucznego. Wbudowane kółka umożliwiają szybkie i wygodne przetransportowanie wózka w miejscu pracy, a aluminiowy uchwyt teleskopowy zapewnia o jego stabilności.

Wózek składa się z trzech segmentów:

górna skrzynka o wymiarach 420 x 220 x 150 mm i nośności 20 kg z metalowymi zapięciami. W górnej pokrywie znajdują się 2 wyciągane organizery z przeźroczystą pokrywą każdy z 5 przegródkami do przechowywania małych części i akcesoriów oraz tacka narzędziowa. Skrzynka posiada chowany plastikowy uchwyt do przenoszenia oraz boczne uchwyty ułatwiające podnoszenia i przestawianie. Wyposażona jest także w gumki antypoślizgowe, które zabezpieczają przed przesuwaniem się skrzynki np. podczas transportu w aucie;

środkowa skrzynka z 2 szufladami montowanymi na prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Wymiar każdej szuflady to 390 x 215 x 60 mm, a jego nośność to 5 kg. Płaski blat roboczy z rowkiem przydatny jest podczas prac elektronarzędziami. Skrzynka posiada chowany uchwyt plastikowy do przenoszenia;

dolna skrzynka z uchylaną, dużą szufladą o wymiarach 410 x 210 x 280 mm i nośności 15 kg, posiada na stałe kółka, uchwyt teleskopowy oraz dodatkowy uchwyt do przenoszenia.

W zależności od potrzeb każdy z tych elementów może być odrębnie wykorzystywany.

~Karolina Falgowska