Druga generacja kultowego fotela biurowego – Ergohuman

Druga generacja kultowego fotela biurowego – Ergohuman

Współczesne biura niejednokrotnie wyposażane są w technologicznie zaawansowane urządzenia, które poprawiają efektywność pracy. Jedną z najnowszych nowinek w branży biurowej jest druga generacja bestsellerowego fotela biurowego Ergohuman, który w znaczący sposób zmienia jakość naszej pracy.

Inteligentny fotel biurowy

Inteligentny i ergonomiczny fotel biurowy Ergohuman 2 daje możliwość maksymalnego dostosowania siedzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Zaawansowany technologicznie mechanizm gwarantuje maksymalny komfort podczas pracy, minimalizuje ból pleców oraz napięcie mięśniowe.

Fotel Ergohuman 2 – zapoznaj się z całą kolekcją

Ergohuman 2 to seria foteli biurowych dostępna w trzech wersjach – Basic, Elite i Elite Pro. Każda z nich posiada niezwykle zaawansowane funkcje. Opcja regulacji wysokości siedziska, to już standard – fotel biurowy Ergohuman 2 posiada znacznie więcej. Między innymi mechanizm synchroniczny, który dostosowuje się do ruchów ciała zapewniając maksymalną wygodę, a możliwość blokady siedziska w dogodnej pozycji zagwarantuje stabilność podczas wykonywania ważnych czynności.

Fotel Ergohuman 2 Basic

To najbardziej podstawowa wersja, która i tak oferuje wiele zalet, tj. mechanizm synchroniczny, nowoczesny wygląd i regulacja wysokości oparcia. Wersja Basic jest idealna, jeżeli ktoś poszukuje ergonomicznego fotela biurowego z wyższej półki w przystępnej cenie.

Fotel Ergohuman 2 Elite

Wersja Ergohuman 2 Elite prezentuje bardziej zaawansowane funkcje, które docenią te osoby, które spędzają przed komputerem większość swojego czasu. Fotel obrotowy posiada ujemny kąt siedziska i oparcia, dzięki czemu utrzymamy prawidłową postawę nawet podczas pochylania się w kierunku klawiatury. Wersja Elite została wyposażona również w ergonomiczne podłokietniki 5D z innowacyjną 8-stopniową funkcją zgięcia przedniej części podłokietnika, co gwarantuje wsparcie przedramion np. podczas korzystania z telefonu, grania na konsoli czy czytania książki. Wersję Elite można wzbogacić o podnóżek i funkcjonalny wieszak na odzież.

Fotel Ergohuman 2 Elite Pro

Wersja fotela biurowego Ergohuman 2 Elite Pro wprowadza nas w świat rozwiązań SMART. Model jest sterowany bezprzewodowo z poziomu podłokietnika. Rozwiązanie to pozwala na regulację wysokości siedziska, a także na blokadę mechanizmu synchronicznego Drift Tilt, dzięki czemu użytkownik może w pełni kontrolować ustawienie siedziska bez przerywania pracy. Ważną funkcjonalnością jest zapamiętywanie ostatniej maksymalnej pozycji wychylenia oparcia, która pozwala dostosować fotel do indywidualnych potrzeb. Ponad to wersja Elite Pro wyróżnia się aluminiowym wykończeniem podstawy nakładki podłokietnika, co sprawia, że fotel staje się jeszcze bardziej premium.

Dlaczego warto zdecydować się na fotel biurowy Ergohuman 2?

Ergonomiczny fotel biurowy do pracy, to przede wszystkim inwestycja w zdrowie. Zdrowy kręgosłup, zmniejszenie zmęczenia i bólu pleców, zapobieganie urazom, zwiększony komfort oraz efektywność w pracy, to najważniejsze zalety posiadania ergonomicznego mebla. Decydując się na zakup fotela Ergohuman drugiej generacji pamiętajmy, że wszystkie trzy wersje – Basic, Elite i Elite Pro są ergonomiczne i zapewniają odpowiednie podparcie pleców podczas wielogodzinnej pracy przed komputerem. Wersja Elite Pro ponadto wprowadza najnowsze technologie i funkcje, co czyni ją idealną dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość i wysoki komfort pracy. Estetyczny design fotela sprawia, że będzie on idealnie pasował do każdego biura, dodając mu nie tylko funkcjonalności, ale również stylowego wyglądu.

~Źródło: CentrumKrzesel.pl