Nadruk cyfrowy na płytach wielkoformatowych

<strong>Nadruk cyfrowy na płytach wielkoformatowych</strong>

Najnowsze płyty Hubertus Super Print produkowane są na w pełni automatycznej linii do nadruku wielkoformatowego i lakierowania płyt. Efektem są produkty w bogatej gamie kolorów i dekorów w wysokim połysku lub/i głębokim macie, które mają nieograniczone możliwości zastosowania.

Firma Hubertus Design w targach Warsaw Home wzięła udział po raz pierwszy.

To nasz debiut na targach Warsaw Home – mówi Marcin Warmuz z firmy Hubertus Design. – Nastawiamy się przede wszystkim na promocję naszej oferty oraz na zaprezentowanie szerokich możliwości zastosowania płyt, głównie z premierowej kolekcji Hubertus Super Print, ale także z naszych topowych linii, czyli Hubertus Super Połysk i Hubertus Super Mat.

Płyta Hubertus Super Print produkowana jest na jedynej w Polsce, w pełni automatycznej linii do nadruku wielkoformatowego i lakierowania płyt. Ta innowacyjna technologia drukowania wykorzystuje ciekłe tusze polimerowe, które poddane promieniowaniu UV lamp LED ulegają polimeryzacji. Efektem jest utwardzenie nadruku. Materiałem paneli może być drewno lub płyty drewnopodobne z odpowiednio naniesionym podkładem. Technologia ta pozwala zaoferować płyty w bogatej gamie kolorów i dekorów imitujących kamień naturalny, drewno oraz inne wzory na wysoki połysk i głęboki mat.

Płyty Hubertus Super Print oferowane są
w wysokim połysku lub/i głębokim macie. Fot. Małgorzata Gackowska

Płyta Hubertus Super Print jest innowacyjnym produktem, który cechuje się nie tylko łatwą obróbką, ale również wysoką jakością. Wynika to między innymi z jej zwiększonej odporności na zarysowania, działanie promieniowania UV, odbarwienia i inne czynniki zewnętrzne.

Możliwości zastosowania płyt z kolekcji Hubertus Super Print są bardzo duże obejmując między innymi panele dekoracyjne, fronty kuchenne, przestrzenie międzyblatowe, szafy przesuwne.

Z płyt Hubertus Super Print powstają między innymi meble z najnowszej kolekcji Hubertus Design.

Materiał ten z powodzeniem wykorzystujemy również do produkcji naszych mebli: ław, stołów, których kolekcja 2022 ma również swoją premierę w Nadarzynie – mówi Marcin Warmuz. – Co więcej chcąc poszerzyć spektrum możliwości aranżacyjnych oferujemy te płyty w formatach 2800 x 1030 mm lub 2800 x 685 mm, dzięki czemu można tworzyć indywidualne projekty wnętrz oraz kolekcje mebli wykonane z tego samego materiału, co nasze wyroby.

~Małgorzata Gackowska