Nowe blaty z konglomeratu kwarcytowego

Nowe blaty z konglomeratu kwarcytowego

Marka Technistone wprowadziła do oferty nową kolekcję blatów dedykowanych wnętrzom w stylu industrialnym. Linię „Trend” tworzą cztery wzory konglomeratu kwarcytowego.

Pierwszy z nich to wzór Gobi Urban – powierzchnia matowa z drobnoziarnistą strukturą i elementami przezroczystego i białego krzemienia. Odcień płyty doskonale pasuje do nowoczesnego, miejskiego wnętrza. Świetnie komponuje się też z drewnem i czernią. Kolejny odcień to Noble Concrete Grey, który inspirowany jest modnym obecnie surowym betonem. To materiał, który doskonale sprawdzi się nie tylko jako blat kuchenny czy łazienkowy, ale także jako obicie ścian czy podłóg. Wzór Ambiente Light to subtelne połączenie szarości z aksamitną delikatnością. Materiał ten przypomina surowy, hartowany kamień. Ambiente Light w otoczeniu prostych dodatków, bieli lub czerni może tworzyć wyszukaną minimalistyczną aranżację. Wzór ten ma powierzchnię Terra, która jest nowością w ofercie TechniStone.

Kolekcję „Trend” uzupełnia wzór Residente Dark. Jest to wyrazista kombinacja szarego pyłu z ciemnymi odcieniami w kolorze cementu i żwiru. Ten bogaty design bez wątpienia urozmaici proste wnętrze, nadając mu surowy, loftowy charakter. Tu również zastosowano powierzchnię Terra.

Konglomeraty kwarcowe są niezwykle uniwersalnymi materiałami – równie dobrze mogą zostać użyte do wykonania blatu roboczego, blatu stołu jadalnianego, jak i ścianki przyblatowej. Bogactwo dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że bez większego problemu można je dobrać do kuchni w różnych stylach. Użytkownicy docenią również ich walory funkcjonalne. Bardzo wysoka odporność na zarysowania i zaplamienia, a także łatwość w utrzymaniu czystości to tylko niektóre z nich.

FOTO: Powierzchnia Gobi Urban. Fot. Technistone
~Info. prasowa