Warsaw Home & Contract i Warsaw Build przełożone na 2021 rok

Warsaw Home & Contract i Warsaw Build przełożone na 2021 rok

Organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu wydarzenia Warsaw Home & Contract i Warsaw Build na 27-30 września 2021 roku.

Po dokładnej analizie wszystkich okoliczności oraz przychylając się do licznych próśb wystawców targów organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu daty wydarzenia Warsaw Home & Contract oraz odbywającego się równolegle Warsaw Build na 27 – 30 października 2021 r. Rozważono wszelkie okoliczności przemawiające za i przeciw organizacji targów Warsaw Home & Contract oraz targów Warsaw Build. Rezultatem dyskusji jest decyzja o przełożeniu targów na 2021 rok.

Wsłuchaliśmy się w liczne głosy z branży i przede wszystkim naszych Wystawców, którzy tworzą te targi. Jesteśmy świadomi, że utrzymująca się pandemia i związane z nią wyjątkowe okoliczności są novum nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. Dynamicznie zmieniające i zaostrzające się przepisy wraz z ograniczeniami dotyczącymi podróży oraz rosnąca liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem czynią organizację międzynarodowego wydarzenia niemożliwym. Ograniczenia w przemieszczaniu się dotkliwie dotknęłyby zarówno Wystawców, jak i wpłynęłyby na frekwencję gości z całego świata, którzy odwiedzają targi. Ponadto bezpieczeństwo wszystkich uczestników jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego nie możemy pozwolić, aby nasze Targi stały się zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia – informują organizatorzy targów.

Piąta edycja targów Warsaw Home & Contract odbędzie się w dotychczasowej formule, równolegle z targami Warsaw Build. Powrót tych wydarzeń w 2021 roku będzie bardzo ważny z punktu biznesowego dla wielu firm z branży wyposażenia i wykończenia wnętrz. Organizatorzy są zdeterminowani, by efektywnie wykorzystać nadchodzący czas na dopracowanie szczegółów i wdrożenie rozwiązań udoskonalających oba wydarzenia.

~zespół Warsaw Home