„Roominspirations“ – zainspiruj się i twórz wyjątkowe meble!

„Roominspirations“ – zainspiruj się i twórz wyjątkowe meble!

W ubiegłym roku na targach interzum firma Hettich zaskoczyła swoją innowacyjnością, prezentując szerokiemu gronu producentów mebli i projektantom swoje najnowsze rozwiązania. Teraz, w Hettich Forum w Kirchlengern, nowa ekspozycja tematycznie podzielona na przestrzeń do życia, mieszkania i pracy otwiera drzwi do jeszcze większej inspiracji. Dla zwolenników rozwiązań online przygotowano wirtualny showroom, ukazujący różnorodne propozycje meblowe do domów, mieszkań oraz nowoczesnych biur.

Hettich odpowiada na wyzwania współczesnych megatrendów, takich jak urbanizacja, nowe formy pracy i indywidualizacja, wpływając na przestrzeń życiową, zawodową i mieszkalną. Renomowany producent okuć oferuje nowoczesne rozwiązania produktowe, dostosowane do rosnących oczekiwań klientów. Eksponaty z targów interzum 2023 są dostępne do oglądania zarówno osobiście w Hettich Forum w Niemczech, jak i online na stronie “roominspirtions”.

Dzięki funkcji porównywania zdjęć można sprawdzić jak zabudowa meblowa będzie wyglądała z zamkniętymi, a jak z otwartymi szufladami i frontami. Fot. Hettich

Ekspozycja, podzielona na apartamenty tematyczne, prezentuje różnorodne zastosowania tych samych okuć w różnych meblach i przestrzeniach, nadając im nowe, zaskakujące funkcjonalności. Zarówno wirtualny showroom, jak i ekspozycja stacjonarna stanowią inspirację dla projektantów mebli, ukazując kreatywne podejście do designu.

Na stronie „roominspirations“ użytkownik znajdzie interesujące go produkty za jednym kliknięciem. Jeżeli kliknie na punkty oznaczone cyframi, dotrze do dodatkowych informacji, w tym filmów czy instrukcji montażu, dotyczących produktów zastosowanych w danej aranżacji. Fot. Hettich

Hettich podkreśla, że także w segmencie mebli premium możliwe jest stworzenie wyjątkowych, ergonomicznych mebli. Przedstawiane projekty sprzyjają integracji strefy pracy w domu (home office) i wspierają utrzymanie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Wirtualny showroom umożliwia łatwe odnalezienie interesujących mebli dzięki przejrzystemu menu podzielonemu na kategorie, takie jak kuchnia, salon, łazienka czy sypialnia.

„Roominspirations“ oferuje także trójwyiarową podróż po apartamentach tematycznych. Użytkownik ma możliwość obejrzenia każdego niemal mebla w wersji 3D. Fot. Hettich

Online prezentowane projekty mebli nie tylko zapewniają wizualne doznania, ale również umożliwiają ich samodzielne wykonanie. Hettich udostępnia pliki CAD, informacje montażowe oraz zdjęcia, umożliwiając użytkownikom wykorzystanie prezentowanych pomysłów w swoich projektach meblowych lub stworzenie zupełnie nowych.

Więcej informacji: https://roominspirations.hettich.com   

~kafal