Rewolucja w projektowaniu mebli – FurnSpin!

Rewolucja w projektowaniu mebli – FurnSpin!

Aktualne megatendy takie jak urbanizacja, indywidualizacja i zmiana środowiska pracy, stawiają przed branżą użytkową duże wyzwania. Ten, kto na tym rynku chce w przyszłości określić trendy, musi oferować więcej niż tylko tradycyjna paleta nowości produktowych. Warto w tym celu wyjść poza schemat i dokładnie rozejrzeć się wokół.

FurnSpin pozwala na przełomowe koncepcje przestrzenne i meblowe, oferując oszałamiającą wydajność w jakości projektu, która wyraźnie wyróżnia się spośród standardowych propozycji. Charakterystyczny “obrót” jest po prostu przyjemnością i zapewnia użytkownikom emocjonalne i magiczne doświadczenie meblowe, które pozostawia trwały ślad.

Dwa meble w jednym – czy to możliwe? Tak!

FurnSpin imponuje ekscytującą interakcją między “zamkniętym” a “otwartym”. Elegancki obrót od zamkniętej frontowej części mebla do otwartych półek natychmiast zmienia atmosferę pomieszczenia: zamknięte dla schludnego i czystego wyglądu w razie potrzeby, lub otwarte, pozwalające na szybki dostęp z dwóch stron. W każdym przypadku przestrzeń przechowywania może być wykorzystywana do przechowywania produktów, których nie chcemy, aby wszyscy widzieli, lub do dodatków, które chcemy pokazać.

Inspirująca „odmienność”

Unikalny „przejściowy ruch obrotowy” systemu umożliwia dosłowne odwrócenie mebla z lewej strony na prawą. Dzięki perfekcyjnej kinematyce korpus mebla porusza się po określonej ścieżce, zapobiegając kolizjom między krawędziami mebli. Zadziwiająca jest również zdolność FurnSpin do niwelowania siły odśrodkowej. Moment obrotowy jest tak precyzyjnie wyważony, że nawet bardzo lekkie przedmioty nie przewracają się ani nie przesuwają się w meblach, lecz pozostają stabilnie na swoim miejscu.

Wielofunkcyjność zastosowania

FurnSpin może być używany wszędzie, w kuchni, łazience, sypialni, salonie czy biurze. Projektanci, jak i producenci mebli mogą sobie wyobrazić, a później wdrożyć różnorodne warianty mebli, dostosowane indywidualnie do potrzeb klientów. FurnSpin wyposażony jest we wszystkie znane funkcje przyjazne użytkownikowi, takie jak ciche domykanie lub otwieranie za pomocą nacisku, co umożliwia tworzenie mebli bez uchwytów. Jednocześnie okucie pozostaje praktycznie niewidoczne; przecież ukryte komponenty robocze są jednym z głównych priorytetów dla wymagających projektantów, producentów mebli i konsumentów. Wielofunkcyjność FurnSpin przynosi nową jakość do prestiżowych mebli do przechowywania, pomagając efektywnie podkreślać zaangażowanie marek w tworzenie innowacyjnych, wysokiej jakości rozwiązań.

Zobacz jak działa FurnSpin:

Jako wyraz uznania dla wyjątkowej jakości i innowacyjności FurnSpin, produkt ten został uhonorowany prestiżową nagrodą “interzum award 2023” w kategorii “Best of the Best”. To nie tylko potwierdzenie doskonałości tego rozwiązania, ale także dowód na to, że FurnSpin zmienia standardy organizacji przestrzeni w naszych domach. Dzięki tej nagrodzie możesz mieć pewność, że wybierając FurnSpin, decydujesz się na produkt, który został doceniony przez ekspertów branżowych za swoją innowacyjność i doskonałą jakość.

Więcej informacji na temat FurnSpin znajdziesz na: https://furnspin.hettich.com/.

~artykuł promocyjny