Nowy Styl umeblował biuro OTCF w Krakowie

Nowy Styl umeblował biuro OTCF w Krakowie

Nowy Styl – lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej – wyposażył biuro OTCF zlokalizowane w kompleksie The Park Kraków w ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania meblowe. Zaaranżowano przestrzeń o powierzchni 8100 m2, dla 550 pracowników. W biurze znalazło się miejsce na funkcjonalne przestrzenie do pracy i spotkań, nowoczesne laboratorium działu jakości, wzorcownie działów projektowania odzieży i obuwia, szwalnie, studio fotograficzne, a także showroom wszystkich marek OTCF.

Charakterystycznym elementem biura OTCF, łączącym wszystkie piętra, jest wewnętrzna klatka schodowa na ostatniej kondygnacji zakończona dużą kantyną. Na każdym piętrze jest inna kolorystyka odpowiadająca 5 kolorom w kole z loga Igrzysk Olimpijskich. To doskonałe miejsce do integracji wszystkich zespołów, sprzyjające także kreatywnemu myśleniu i powstawaniu nowych zwycięskich pomysłów.

– OTCF od samego początku był dla nas ważnym klientem – nie tylko ze względu na wielkość i rozpoznawalność marki w kraju i za granicą, ale również z racji podobnych wartości i zamiłowania do sportu, które w Nowym Stylu przejawia się na wielu płaszczyznach. Rozpoczynając od sponsoringu klubów i sportowców, kończąc na wyposażaniu stadionów na całym świecie – powiedziała Estera Masłowiec, Sales Manager w firmie Nowy Styl.

Swoje zastosowanie w poszczególnych strefach znalazły między innymi biurka z elektryczną regulacją wysokości CS5040 oraz eRange, duże stoły CS5040 czy wygodne krzesła Souly, Xilium, Lupino, Naudu.

– Zależało nam na stworzeniu powierzchni elastycznej, dostosowanej do bieżących potrzeb, tak aby zapewnić naszym pracownikom ergonomiczne miejsca pracy, z uwzględnieniem pracy w systemie hybrydowym poprzez optymalne wykorzystanie powierzchni pod stanowiska pracownicze i różnego rodzaju pomieszczenia specjalne. Ważne było, aby przestrzeń była intuicyjna i przyjazna, w której każdy będzie czuł się komfortowo – podkreślił Wojciech Mikulski, Członek Zarządu OTCF S.A.

Wybór produktów dających możliwość zmiany pozycji z siedzącej na stojącą czy używanie szerokiego zakresu regulacji w krzesłach – to stawianie przez inwestora na zdrowie swoich pracowników i wysoki poziom ergonomii pracy, która dla marek sportowych jest czymś naturalnym. Duża ilość zieleni umieszczona w specjalnych konstrukcjach pod sufitem nawiązuje do ekologii oraz zrównoważonego rozwoju, co stanowi ważny element w polityce firmy.

– Dobra współpraca, zbliżona wizja i pełne zaangażowanie po stronie klienta oraz pracowni architektonicznej doprowadziły do stworzenia nowoczesnego, dynamicznego biura, które jest odzwierciedleniem rozwoju marki i miejscem umożliwiającym urzeczywistnienie kolejnych pomysłów, jakie ma OTCF – dodał Bartosz Karasiński, Dyrektor Marketingu w firmie Nowy Styl.

– Współpraca z firmą OTCF była dla nas niewątpliwie ciekawym wyzwaniem. Hasłem przewodnim Nowego Stylu jest „Make your space together” i zdecydowanie możemy powiedzieć, że stworzyliśmy tę przestrzeń razem. Komunikacja i bezbłędne zrozumienie zaowocowały powstaniem pięknego i nowoczesnego wnętrza, pełnego komfortowego wyposażenia meblowego i zróżnicowanych stref dla pracowników – podsumował Tomasz Zaremba, Dyrektor sprzedaży projektowej, Nowy Styl.

BIURO OTCF W THE PARK KRAKÓW

Wyzwania

  • Stworzenie biura odpowiadającego wizji i misji, którą realizuje klient oraz spełniającego oczekiwania pracowników.
  • Zapewnienie pracownikom ergonomicznych stanowisk pracy, by poprawić ich komfort i efektywność.
  • Zapewnienie miejsc do pracy kreatywnej i projektowej niezbędnych przy tworzeniu kolejnych linii odzieży.

Rozwiązania

  • Koncepcja i kolorystyka biura opierająca się na symbolach Igrzysk Olimpijskich – kolory 5 kół znajdujących się na fladze.
  • Stanowiska pracy składające się z biurka z elektryczną regulacją wysokości Oraz ergonomicznego krzesła Souly.
  • Stworzenie przestrzeni do pracy wspólnej z dużymi stołami CS5040.

Efekty

  • Wyjątkowe i charakterystyczne biuro dla klienta z branży sportowej.
  • Poprawa warunków pracy i efektywności pracowników.
  • Biuro oferujące wiele różnorodnych stref do pracy zespołowej

~materiały prasowe