Projekt Hettich on Tour 2022 zakończony sukcesem!

Projekt Hettich on Tour 2022 zakończony sukcesem!

Hettich on Tour to projekt, który w ciągu minionych dwóch lat stał się synonimem niezwykle bliskiej współpracy Hettich z klientami. Dzięki mobilnej ekspozycji klienci i partnerzy mieli niepowtarzalną możliwość przetestowania na żywo naszych produktów i spotkania z ekspertami.

Hettich on Tour to międzynarodowy projekt obejmujący zasięgiem całą Europę. Busy Hettich przejechały dotychczas po drogach Niemiec, Belgii, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Zahaczyły o Skandynawię i Kraje Bałtyckie. Tegoroczna europejska trasa zakończy się późną jesienią we Włoszech.

A jak było w Polsce?

Aż 30 fantastycznych spotkań w największych hurtowniach akcesoriów meblowych w kraju i równe sześć tygodni w trasie. Bus Hettich przejechał po polskich drogach dokładnie 5065 km. Nad wdrożeniem projektu w życie pracował team Hettich Polska złożony z 22 pracowników oraz sztab kolegów z Niemiec.

Zespół Hettich składający się z przedstawicieli działu handlowego, technicznego i marketingu w akcji. Fot. Hettich

Nowa ekspozycja, nowe produkty, nowi partnerzy

W 2022 roku w mobilnej ekspozycji sporo się zmieniło. Mocno ją odświeżono i uzupełniono o oświetlenie LED do szuflad AvanTech YOU czy zawiasy ze stali nierdzewnej Veosys. Nowością był także dodatkowy element ekspozycji – namiot techniczny. Dał on gościom możliwość odbycia błyskawicznych szkoleń z systemów TopLine L oraz XL, a także samodzielnego montażu szuflady AvanTech YOU. Każdy z uczestników eventu mógł wziąć udział w konkursie darta, w którym na każdym evencie do wygrania była wkrętarka marki Metabo. Chętnych do rzucania lotkami nie brakowało, co sprawiło, że wizyta na evencie była nie tylko okazją do zdobycia sporej dawki wiedzy technicznej i produktowej, ale także świetną zabawą. Często zresztą rozmowy produktowe toczyły się przy filiżance pysznej kawy i kawałku domowego ciasta czy grillu, w wyjątkowej i przyjaznej atmosferze. Dla klientów przygotowano także wyjątkową promocję szuflad AvanTech YOU, w której do zdobycia były specjalnie zaprojekowane szablony, ułatwiające montaż szuflad AvanTech YOU.

Wraz z Hettich w tegorocznej trasie wzięła udział firma Lignumsoft, producent oprogramowania do projektowania mebli Corpus. Przedstawiciele Lignumsoft szkolili gości z biblioteki materiałowej Hettich w programie Corpus. Od 6.09.2022 biblioteka materiałowa jest już gotowa do pobrania i w całości dostępna dla użytkowników programu. Jej instalacja trwa dosłownie kilka minut, a znacząco ułatwia i przyśpiesza projektowanie mebli z użyciem okuć Hettich.

Bus eventowy przejechał po polskich drogach ponad 5000 km. Fot. Hettich

Postawiono na ekologię

W czasie “Hettich on Tour” nie zapomniano o środowisku i zrównoważonym rozwoju. Auta na postojach u klientów nie wymagały praktycznie podłączenia do sieci elektrycznej. Dzięki instalacji fotowoltaicznej na dachu auta oraz przepięknej pogodzie z dużą ilością słońca firma była praktycznie samowystarczalna, chroniąc tym samym zasoby naturalne.

Czas podsumowań

Za Hettich niezwykle intensywny czas przygotowań oraz spotkań z klientami. Czy było warto – na pewno! Teraz jednak nastał etap podsumowań i planowania wydarzeń na kolejny rok. Czy Hettich powtórzy trasę – kto wie? Niezależnie od tego co zostanie zaplanowane, przedstawiciele Hettich pragną podziękować klientom i partnerom za zaufanie jakim ich obdarzyli i za zaangażowanie, jakie okazali w trakcie organizacji eventów.

~artykuł promocyjny