Allcomp na targach BIFE-SIM 2023

Allcomp na targach BIFE-SIM 2023

Firma Allcomp, polski producent cutterów i lagowarek, ma przyjemność reprezentować nasz kraj na międzynarodowych targach BIFE-SIM 2023 w Bukareszcie. Wydarzenie to, odbywające się w dniach 21-24 września 2023 roku, gromadzi najważniejszych graczy z branży meblowej, sprzętu i akcesoriów w Rumunii.

BIFE-SIM to nie tylko okazja do prezentacji najnowszych trendów w meblarstwie, ale również platforma do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Allcomp, w tegorocznej edycji jako jedyna firma z Polski, ma szansę zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania na arenie międzynarodowej, podkreślając tym samym rosnącą pozycję Polski w globalnym przemyśle.

Udział w tak prestiżowym wydarzeniu jak BIFE-SIM to dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na to, że nasze produkty i rozwiązania są doceniane nie tylko w kraju, ale również za granicą – mówi Michał Ochęduszko, Global Sales Manager.

Allcomp zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia ich stoiska podczas targów, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami, technologiami oraz nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy.

~materiały prasowe