Błysk Flavio i Fabricio

Błysk Flavio i Fabricio

Znając doskonałe właściwości mosiądzu, nie ma wątpliwości, że ten kolor powinien znaleźć się w kolekcji uchwytów Fabricio i Flavio. Powrót mosiądzu do naszych domów to nie tylko moda, to przede wszystkim ukłon w kierunku blasku i refleksów. Odbicie światła w tym kolorze od zawsze kojarzyło się z dynamiką, a wręcz potrafi uwieść nas swoimi ekscytującymi możliwościami.

Z tego powodu uchwyt z mosiądzu za każdym razem wygląda inaczej.

Do ciemnych, kontrastowych, zimowych wnętrz polecane jest połączenie mosiądzu z frontami w kolorze czarnej porzeczki, błękitu królewskiego, burgundu lub granitu.

Mosiądz świetnie wygląda także z brązowymi i brunatnymi odcieniami. Te głębokie, stonowane odcienie podnoszą jego walory.

W letnich, ciepłych i jasnych wnętrzach, mosiądz wnosi czystość i krystaliczność. Ważne jest, aby zachować umiar w ilościach kolorów. Dlatego zaleca się jednokolorowe fronty o śnieżnej barwie, w wykończeniu matowym lub błyszczącym.

Fot. GTV

FLAVIO

Kolekcja Flavio wpisuje się w najnowsze trendy w designie, w których króluje elegancka prostota. Uchwyt wyróżnia się doskonałym kształtem, a łamane brzegi dodają mu wyjątkowości. Będzie idealnie zdobił proste, wykonane w jednolitym kolorze fronty w meblach kuchennych, a także w meblach do salonu, sypialni, łazienki i korytarza. Dzięki ciekawej kolorystyce uchwyt można stosować we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, minimalistycznym oraz loftowym, a także w stylu glamour.

FLAVIO. Fot. GTV
  • wykonany ze znalu;
  • pięć wersji kolorystyczne: chrom, stal szczotkowana, złoty mosiądz, czarny mat oraz mosiądz;
  • uchwyt dostępny w rozstawach: 96 mm, 128 mm, 160 mm, 192 mm oraz 320 mm;
  • w zestawie znajdują się wkręty montażowe

FABRICIO

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznych kształtów to na pewno zakochasz się w uchwytach z kolekcji FABRICIO. Część pochwytowa w formie minimalistycznego pręta nadaje lekkości w stylu skandynawskim, a delikatnie zaokrąglone stopki stanowią dekoracyjny detal. Prosty i klasyczny kształt sprawia, że uchwyt jest wyjątkowo wygody w użytkowaniu.

FABRICIO. Fot. GTV
  • rozstawy: 128 mm, 192 mm oraz 320 mm;
  • trzy wersje kolorystyczne: czarny mat, złoto szczotkowane oraz mosiądz;
  • w zestawie znajdują się wkręty montażowe

~materiały prasowe