Blum w trasie 2020

Blum w trasie 2020

Co dwa lata pracownicy Blum wyruszają w trasę po Polsce, aby zaprezentować nowości produktowe oraz przekazać profesjonalistom nowy katalog. W tym roku tradycja – mimo obostrzeń związanych z pandemią – zostaje podtrzymana, ale zupełnie inaczej. Wydarzenie przeniesiono do Internetu. Z tej okazji powstało 20 materiałów wideo, po których obejrzeniu możliwe jest zamówienie bezpłatnie katalogu Blum 2020/2021. Udział w akcji możliwy jest od 15 października do 15 listopada na www.blumwtrasie.pl

Blum w trasie to tradycja spotkań, które odbywają się co dwa lata w największych miastach Polski. Tym razem, ze względu na ryzyko związane z pandemią COVID-19 formuła lokalnych spotkań została zastąpiona cyklem filmów dostępnych po zalogowaniu się na stronie www. W ten sposób, w wydarzeniu może uczestniczyć każdy pracujący z okuciami Blum, przez cały miesiąc, o dowolnej porze, z dowolnego miejsca – np. z domu czy z biura.

Co przygotowano?
By zachować tradycyjną formułę spotkania, przygotowano w sumie 20 filmów, w których Przedstawiciele Blum prezentują najnowsze produkty i usług, doradzają jakie rozwiązania warto zastosować w poszczególnych przestrzeniach mieszkalnych oraz omawiają ważne aspekty techniczne. Tradycją Blum w trasie jest również przekazanie nowego Katalogu profesjonalistom, którzy są związani z branżą wnętrzarską. W tym roku, każdy uczestnik otrzyma swój egzemplarz na wyznaczony przez siebie adres.

Jak wziąć udział w akcji?
Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy w przedziale 15.10.2020 a 15.11.2020 zarejestrować się na www.blumwtrasie.pl. Po rejestracji należy wybrać swoją trasę (dla projektanta / dla stolarza) i obejrzeć przygotowane materiały. Po ich obejrzeniu na profilu uczestnika pojawi się możliwość zamówienia jednego bezpłatnego egzemplarza Katalogu Blum 2020/2021.

Jak to przygotowano?
Ośmiu przedstawicieli Blum z czterech regionów Polski spotkało się w austriackim studiu marki. Spędzili tam 40 godzin przed kamerą, przygotowując inspirujące prezentacje, tutoriale i ciekawostki. W sumie około 1,5 godziny praktycznej wiedzy.

Dołącz do Blum w trasie 2020 online