Jak zbudować solidną szufladę?

Jak zbudować solidną szufladę?

Szeroka oferta akcesoriów funkcyjnych GTV została wzbogacona o nowość – wysokiej jakości prowadnicę kulkową H45 PRO, która dostosowana jest do dużych obciążeń.

Prowadnice do szuflad to istotna część systemu szuflad, która w zależności od jakości wykonania może znacząco ułatwić ich bezproblemowe użytkowanie. To one odpowiadają za płynne otwieranie i zamykanie szuflad, nawet gdy są mocno obciążone. Zapewniają wygodę, bez destrukcyjnego wpływu na samą szufladę. W ofercie GTV można znaleźć trzy typy prowadnic do szuflad: rolkowe, kulkowe i prowadnice dolnego montażu. Aby je odpowiednio dobrać, trzeba przede wszystkim zastanowić się, do jakich szuflad zostaną zamontowane. I tym razem zwracamy uwagę na nowość, jaką jest prowadnica kulkowa H45 PRO.

Prowadnica H45 PRO idealnie sprawdzi się szufladach na zimowe przetwory. Fot. GTV Poland

Co charakteryzuje H45 PRO?

To uniwersalna prowadnica kulkowa, która sprawdzi się w wielu typach mebli – kuchennych, łazienkowych, salonowych, a  także w zabudowie garderoby i szafach wnękowych. Jest przystosowana zarówno do budowy szuflad standardowych, jak i wewnętrznych.

H45 PRO posiada łożyska 3-kulowe i wykonana jest z wysokiej jakości materiału o grubości 1,2 x 1,2 x 1,5 mm. Jej mocna strona to duży udźwig – do 50 kg, jest zatem odpowiednia do budowy szuflad przeznaczonych na ciężkie produkty. Z powodzeniem można zastosować ją w kuchni do przechowywania małego AGD, słoików, butelek i zapasów żywności. Sprawdzi się także do szuflad przeznaczonych na cięższe przedmioty, np. narzędzia warsztatowe. Możliwości aranżacyjne i duża wytrzymałość czynią z H45 Pro produkt dla wymagających. Prowadnica wyposażona jest w wysokiej jakości system zwiększający ergonomię – mechanizm pełnego wysuwu, który umożliwia całkowite wysunięcie szuflady, by swobodnie sięgnąć po głębiej schowane rzeczy. Wysokiej jakości materiały zapewniają wieloletnie, bezpieczne użytkowanie i odporność na uszkodzenia.

Prowadnica H45 PRO świetnie sprawdzi się w szufladach przeznaczonych na cięższe przedmioty, np. narzędzia warsztatowe. Fot. GTV Poland

~kafal