Meble Polska 2021 tylko online

Meble Polska 2021 tylko online

Tegoroczna edycja targów Meble Polska, zaplanowanych w dniach 25-28 maja w Poznaniu, również odbędzie się tylko w wersji cyfrowej.

Decyzją organizatora targów Meble Polska tegoroczna edycja tego największego wydarzenia branży meblarskiej w Polsce odbędzie się wyłącznie w formie online. Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce i na świecie zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich zrezygnował organizowania targów w trybie stacjonarnym na rzecz wydarzeń online. Warto przypomnieć, że pierwotnie targi Meble Polska miały odbyć się w lutym. Zmiana terminu na majowy pozwalała mieć nadzieję, że do tego czasu sytuacja epidemiczna się ustabilizuje i będzie możliwe zorganizowanie tego wydarzenia.

– Z uwagi na niepewne prognozy rozwoju sytuacji epidemicznej w najbliższych miesiącach zarząd Grupy MTP postanowił, że Targi Meble Polska odbędą się od 25 do 28 maja 2021 roku wyłącznie w formule ONLINE. Przyjmujemy zgłoszenia od firm, które chcą zaprezentować ofertę w ramach tego wydarzenia – mówi Józef Szyszka, dyrektor targów Meble Polska.

Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój pandemicznej rzeczywistości odrzucono również możliwość zorganizowania targów Meble Polska jesienią br., co początkowo brano pod uwagę. Zarząd MTP zrezygnował z tej opcji z powodu kumulacji targów Meble Polska (jesień 2021 r. – luty 2022 r.) i konieczności przygotowania nowości na dwie różne imprezy organizowane w nieodległych terminach.

Jednocześnie organizator zapewnia, że jest dobrze przygotowany do przeprowadzenia targów Meble Polska w wersji online. Dysponuje już platformą cyfrową z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Platforma umożliwia spotkania online wystawców z klientami. Wystawcy, po zweryfikowaniu przez organizatorów, otrzymają linki do wirtualnych „pokoi spotkań”, w których będą mogli prowadzić rozmowy z kontrahentami. Dla wystawcy to okazja do spotkań z klientami do tej pory niewspółpracującymi z daną firmą. Oferta udziału w internetowej wersji targów trafiła już do firm, które kupiły powierzchnię wystawienniczą z myślą o tegorocznych targach.

Równocześnie z targami Meble Polska, odbędą się Targi Wnętrz Home Decor, również w formule online.

– gac